Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Cep Cüzdan Kampanyası

Vodafone, sıradan Vodafone kampanyasının dışında bir kampanya, daha doğrusu bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile kredi kartlarınızı akıllı telefonda kullanacağınız bir programa kaydederek oldukça kolay ödeme yapabilirsiniz.

Bu uygulama ulusal ve uluslar arası birçok firmanın güvenilirlik onayından geçti. Yani gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir güvene sahip. Bu Cep Cüzdan kampanyası ile tüm Master Card, Vodafone Global, Visa gibi şirketlerin güveninden geçti ve kullanımına onay verildi. Oldukça geniş bir uygulama alanına sahip bu kampanyada 20 binin üzerinde anlaşmalı restoran ile alışveriş yapabilirsiniz. Özellikle Multinet kullanabildiğiniz alanların tümünde bu uygulamayı da kullanabilme şansınız var. Uygulamaya istediğiniz kadar kart ekleyerek ve ödeme sırasında istediğiniz kartı seçerek kullanabilirsiniz. Üstelik ödeme yaparken herhangi bir temasa da ihtiyaç duymaz. Telefonun kamerasından QR kodu okutularak oldukça pratik şekilde ödeme yapabilirsiniz. Üstelik sosyal anlamda da etki sağlayarak Facebook hesabınız ile entegre edebilirsiniz.

Vodafone Cep Cüzdan

Vodafone Cep Cüzdan kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Vodafone Cep Cüzdan uygulaması, Vodafone hatlı cep telefonu numarası ve banka kredi kartı veya Vodafone Cep Nakit Kart numarası eşleştirilmesi ile QR kod ile Temassız ödeme yapma, Cep Nakit Kart sahibi ya da değil tüm mobil operator abonelerine para gönderme, Vodafone abonelerinden para isteme, Vodafone abonelerine QR Kod ile para gönderme, Vodafone abonelerinden QR Kod ile para isteme, Vodafone faturasız abonelerinin hatları için Cep Lira satın alma , Vodafone bireysel aboneleri için faturalarına yansayacak/ bakiyelerinden düşecek şekilde paket satın alma, aboneye ait Cep Nakit Kart/Kartlarının bakiyesini görüntüleme ve kartlara ait işlem geçmişini sorgulama, “Biriktir Gönder” hesabında para biriktirme ve gönderme ve NFC’li SİM kart ve NFC’li cihaz sahibi olma durumunda temassız POS cihazlarında temassız ödeme yapma, dönemsel NFC kampanyalarından yararlanma yakındaki restoranları, restoranlardaki indirim oranlarını ve Vodafone Shopları görüntülme işlemlerinin (“Vodafone Cep Cüzdan Hizmetleri”) yapılabilmesine olanak sağlayan bir mobil finans servisidir.
• Vodafone Cep Cüzdan servisinden Vodafone Kara Liste ve Kredi Kartı Kara Listede yer alan aboneler faydalanamayacaktır.
• Vodafone aboneleri Cep Cüzdan uygulamasını IOS işletim sistemli telefonlar icin Apple Store, Android işletim sistemli telefonlar içinse Google Play’den indirir. Uygulama indirilirken abone Vodafone sebekesi üzerinden baglandıgı takdirde kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Uygulamanın Vodafone şebekesi üzerinden olmaksızın kablosuz bir internet agı üzerinden indirilmesi de mümkündür.
• Aboneler uygulamayı indirdikten sonra uygulama ön yüzünden banka kredi kartlarını taratabilir, sanal Cep Nakit kart yaratabilir ya da mevcut fiziksel Cep Nakit kartlarını Cep Cüzdan’larına Cep Nakit kart şifrelerini girerek ekleyebilirler. Sanal Cep Nakit kart yaratmak icin abonenin TCKN, ad ve soyad bilgilerini uygulama önyüzüne girmesi yeterlidir. Yaratılan sanal Cep Nakit karta ait son 4 hane ve şifre bilgisi SMS ile aboneye gönderilir. Abone dilediginde uygulama ön yüzünden kart bilgilerini görüntüleyebilir. Abone dilediginde fiziksel ya da sanal Cep Nakit kartını iptal edebilir. Bunun için cep telefonundan 4848’i arayıp, sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile; Cep Nakit’inin son dört rakamını ve akabinde kart şifresini girer. İşlem sonrası aboneye işlem detayları ve sonucu SMS ile bildirilir. Ayrıca Cep Nakit’te bakiye kaldıysa abonenin PTT şubelerinden parasını çekebilmesi için aboneye SMS ile bildirim yapılacaktır. Cep Nakit Kart hakkında diğer detaylara ulaşmak için tıklayın!
• Abonenin, Cep Cüzdan uygulamasını kullanması ücretsizdir.
• Abonenin kredi kartlarını Cep Cüzdan’a eklemesi, sanal Cep Nakit kart yaratması ve QR kod ile ödeme yapması ücretsizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.