Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Akıl Almaz Değişim Kampanyası!

Vodafone, yeni Samsung Galaxy S8 ile sınırlarını zorluyor. Eskisini getirene yeni Galaxy S8, 2.000 TL’ye kadar indirimler sunuyor, herkes yeni telefon sahibi oluyor…

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vodafone, “Eski telefonunuzu getirin, son model akıllı telefonlara 2.040 TL’ye varan indirimlerle sahip olun.” Sloganıyla telefonlarınızı yenileme fırsatı sunuyor. Kampanyada, faturalı tarifenize aylık ek ödemelerle; Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S6 edge+, Samsung Galaxy S7 edge, iPhone 5s 16GB, iPhone 6 32GB, iPhone 6s 32GB, iPhone 6s Plus 32GB, iPhone 7 32GB, iPhone 7 128GB, iPhone 7 Plus 32GB model telefonlardan herhangi birini satın alabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanan abonelerin 4.5G servisi otomatik olarak açılmış olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Eskisini getir yenisini indirimlerle al kampanyası 31.12.2017 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

 • Kampanyadan faydalanmak için çalışır durumda olan cep telefonunuzu size en yakın Vodafone cep merkezine giderek başvuru gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kampanya dahilindeki değişim için kabul edilen telefon markaları listesine ve modeline taahhütnameden veya vodafone adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için 24 ay süresince taahhütlü bir; Yeni Red 5, Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Faturalı Esnek Mini, Faturalı Esnek Midi, Faturalı Esnek Maksi, Faturalı Esnek Ekstra Tarifelerinden birini kullanmaya başlamanız gerekmekte veya bunlardan birini kullanıyorsanız ek ödemelerle değişim kampanyasına katılabilirsiniz.
 • Değişim kapsamında getireceğiniz telefonunuzun çalıntı olmamalı ya da IMEI numarası kopyalanmamış olmalı, bataryası üzerinde olmalıdır. Ayrıca sadece Apple marka cihazlar için geçerli olmak üzere iPhone güvenlik kilitleme kodu kaldırılmış olmalı ve iPhone/iPad’imi bul (iCloud) servisi kaldırılmış olmalıdır.
 • Teslim edeceğiniz telefonun sahibi olduğunuzu ve 18 yaşından büyük olduğunuzu beyan etmeniz gerekmektedir.

Kampanyanın Diğer Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyaya katılan aboneler, telefonlarını teslim edip indirimli yeni telefonu aldıktan sonra eski telefonlarını geri alma isteğinde bulunamazlar.
 • Kampanya kapsamında verilen cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” vardır. Bu uygulama ile müşterilerin kimlik numaraları ile kayıtlı tüm hatlarındaki abonelik yaşı, kullanım ve ödeme alışkanlıkları, fatura tutarları üzerinden değerlendirilerek ödeme tipine göre bir limit puan belirlenir. Seçtiğiniz telefon limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puanı kadar olmalıdır.
 • Son 2 ay içerisinde herhangi bir cihaz kampanyasından vazgeçerek bu kampanyaya geçiş yapacaksanız belirli bir miktar ceza tutarı ödemeniz gerecektir. Bu tutarı müşteri temsilcileri tarafından bulunduğunuz tarifenize göre yapılacaktır.
 • Aşağıdaki tabloda Samsung Galaxy S8 ve S8+ için indirim tutarları listelenmiştir.

 • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik ile aynı anda kampanyadan faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya taahhüt süresi bitiminde eğer aksini bildirmediyseniz mevcut tarifenizi kullanmaya devam edersiniz. Ancak indirimler kampanya taahhüt süresi sonunda da bitmiş olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.