Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Ailenize Özel Yüzde 50 İndirim

Uluslar arası bir GSM operatörü olan Vodafone’dan sürekli olarak kültürümüze ve ilişkilerimize yönelik kampanyalar ve reklamlar görüyoruz. Aile ilişkileri ve kültür unsurlarını reklamlarda kullandığı gibi tarife, paket ve kampanyalarla da bu izleri görmek mümkün. İşte yine böyle bir kampanya ile Vodafone karşımızda. Bu kampanya da Ailenize özel Yüzde 50 bir indirim yapılıyor.

Ailenizle birlikte Vodafone faturalı hatta geçmiş olduğunuz zaman ikinci kişiye yararlanacağı tarife farta üzerinden yarısı  olarak yansıyor. Yani seçtiğiniz tarifenin sadece yarısını ödüyorsunuz. Ayrıca Samsung Galaxy S Mini’yi de yüzde 50 indirimli alabiliyorsunuz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için bir aileden iki kişinin Vodafone Faturalıya geçmesi, ya da biri zaten Vodafone Faturalı iken bir diğer aile üyesinin de geçmesi ve ya Aile den biri Vodafone Faturalı, diğeri Vodafone Faturasız iken, faturasız kullanıcının faturalıya geçmesi halinde yararlanabilirsiniz.

Bu kampanyada herhangi bir bitiş süresi belirtmeyen firma, lansmanını yaptığı kampanya için “kısa süre için” ibaresini de bulunduruyor. Kampanya kapsamında faturalı olarak yararlanabileceğiniz 6 tarife, normal tarife fiyatının yarısı olarak faturanıza yansıyacak. Bu alanda yapılmış ilk kampanya olma özelliğini taşıyan bu kampanyada yeterli detay yazılı olarak paylaşılmadı. Fakat yarı fiyatına yararlanabileceğiniz tarifeler; Mutlu ailem Gençlik, Devreden, Devreden Komple, Red Classic, Red Ekstra ve Esnaf Zengin Large.

Vodafone Aileye Özel Yüzde 50 İndirim Kampanyasının detaylarını Çağrı merkezi ve ya yetkili Vodafone merkezlerinden öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.