Kampanya Bulucu

Vodafone’da Samsung Galaxy Tab 4 Ayda 25 TL’ye

Son zamanlarda en fazla popüler olan cihaz kampanyalarından biri de Vodafone’dan geldi. Vodafone’da ayda sadece tarifeye ek 25 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Tab 4 sahibi olabilirsiniz. Arka kamerası 3 MP olan ve ön kamerası 1.3 MP olan, 10,1 inç ekran ve Android 4.4 KitKat işlemcili bu ürünü almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

24 ay boyunca ödeyeceğiniz faturalarda, 24 aylık taahhüt vermeniz de gerekecektir. Bu taahhüt neticesinde her ay 1 GB ve ya 6 GB’lık internet paketlerinden birini sürekli olarak kullanmanız gerekecek. Bu 24 ay boyunca internet paketlerini indirimli olarak alabilme fırsatı da bulacaksınız. Vodafone paketlerin taahhüt süresi boyunca fiyatlarının değişmeyeceğini garanti ediyor. Fakat 24 ayın sonunda ücretler standart ücretler olarak size yansıyacaktır. Ayrıca kullanılacak olan GSM hattının sese ve SMS’lere kapalı olması gerekir. Bu özellikleri kullanmanız durumunda fatura da ekstra ücretlendirmeler yapılacaktır.

Vodafone Samsung Galaxy Tab 4

Vodafone Samsung Galaxy Tab 4 Cihaz Kampanyasının detayları aşağıda ki gibidir:

Kampanya kapsaminda 24 ay süresince kampanyaya özel Aylık 1GB Esnek İnternet Paketi, Aylık 6GB Süper İnternet Paketi’lerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir internet paketi ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek  ödemeler karşılığında kampanya kapsamında sunulan tabletlerin sahibi olabileceklerdir.

Abonelere yansıtılacak aylık ücretin bir kısmı indirimli internet paketi bedeli, bir kısmı ise cihaz taksit bedeli olacaktır. Aboneler, 24 ayın sonunda Paketlerin indirimsiz/güncel fiyatları  üzerinden ücretlendiriliyor olacaklardır. Kampanya kapsamındaki internet paketlerine abone olabilmek için GSM hattının ses’e kapalı, interenete açık olması gerekmektedir. Abonelerin SMS kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir. İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir. Paket sadece yurt içi kullanımları için geçerlidir. Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

Kampanya kapsamında Vodafone Bireysel Satış Kanallarından  yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli, anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir, kredi kartıyla çekilen tutar dışında kalan tutarlar aboneden ayrıca aylık fatura yoluyla tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan ve Vodafone tarafından belirlenen kurallara uymayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.

Abonelerin kampanyaya dahil etmek istedikleri  hattı aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Samsung Galaxy Tab 4 10.1 Cihazı için , Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 6 aydır kısıtlı (son 6 aydır faturalarını Son Ödeme Tarihi’nden sonraki 10 gün (abonelik yaşı 36 aydan küçükse) veya 15 gün (abonelik yaşı 36 aydan büyükse) içerisinde ödemiş olmak durumunda kısıtlamaya girilmez ) /dondurulmuş/iptal statüsüne girmemiş olmak  ve bu hatta ait son 6 aylık fatura tutarının en az 150 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır.

Kampanya kapsamında verilecek olan 1GB esnek internet paketi’nin indirimsiz bedeli 15TL, 6GB süper internet internet paketi’nin indirimsiz bedeli ise 40TL’dir.

Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:

Kampanya kapsamındaki internet paketlerine abone olabilmek için gsm hattının ses’e kapalı, internete açık olması gerekmektedir.

Kampanyaya özel aylık 1GB Esnek paketin, bir fatura döneminde 1GB kullanım kotasına ulaşılması durumunda paket aşım bedeli olarak  her 1GB internet kullanımları, 10TL olarak ücretlendirilecektir.

Fatura dönemi boyunca 1GB internet paketi kullanımından  sonraki paket aşım ücreti  (Aylık Cihaz Taksidi hariç) aşağıdaki gibidir;

2 GB’a kadar olan internet kulllanımı 20 TL,

3 GB’a kadar olan internet kullanımı  30TL,

4 GB ‘a kadar olan internet kullanımı 40 TL olarak ücretlendirilecektir. 

Bir fatura döneminde toplam 4GB’lık kullanım kotasına ulaşılması durumunda ise fatura dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1” Kbps’ye düşer. ve internet erişimi sonlanır. Daha fazla ücretlendirme yapılmaz. Aboneler, bir fatura dönemi içerisinde, kotaları bittikten sonra tekrar internet’e bağlanabilmek için ek internet  paketi  satın almaları gerekir.

Kampanyaya özel aylık 6GB İnternet Paketinin aylık kullanım limitlerine ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar bağlantı hızı “1” Kbps’ye düşer, internet bağlantısı sonlandırılır ve paket aşım ücreti uygulanmaz. Aboneler, bir fatura  dönem içerisinde, kotaları bittikten sonra tekrar internet’e bağlanabilmek için ek internet  paketi  satın almaları gerekir.

Abonenin taahhüt süresinin son ayında, en geç hesap kesim döneminde, taahhüt süresinin bitmesinin ardından hattına tanımlı paketini değiştirmeyi talep etmediği durumda, taahhüt süresini takip eden dönemde Kampanya kapsamında hattına tanımlanmış olan internet paketinin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir.

Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda Kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp” eşit olarak bölünmüş” kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının Kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır. Cihaz taksidi ise tam olarak bölünmeden yansır.

Dönem içerisinde yapılan paket iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.

İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

Paket sadece yurt içi kullanımları için geçerlidir.Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

İlgili fatura dönemi içerisinde paket kapsamında kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

Bir GSM numarası sadece bir kere Kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Bireysel müşteri numarasına bağlı 2 abonelik (GSM numaraları) aynı anda Kampanyadan faydalanabilir.

Vodem kampanya portföyündeki cihazlar Vodafone SIM kartlarıyla sorunsuz çalışmaktadır.

İlgili paketi, eğer 3G abonesi iseniz ve cihazınız 3G’yi destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.

Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

İlgili paket, her fatura dönemi otomatik olarak yinelenir.

Aboneler, paketler  arası geçiş yapamaz

Abonelerin sms kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.

İlgili cihaz tarafından sunulabilecek maksimum data hızı, birlikte kullanıldığı Vodem ve/veya benzeri cihazların hızına göre değişiklik gösterecektir.

Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

İlgili paket ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.

Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Belirtilen fiyatlara internet paketi için KDV(%18) ve ÖIV(%5) dahildir.

İlgili kanun maddeleri gereğince; bir kereye mahsus yeni abonelik tesisi için Özel İletişim Vergisi (ÖİV), Telsiz ruhsat ücreti aboneden alınır. Hattın kullanımından doğan Telsiz kullanım ücreti abone tarafından ödenecektir. Abonenin hattını kullanmaması veya kendi isteği ile tekrar kullanmak üzere kapatması durumlarında tüm aylık bedeller abonenin faturasına yansıtılır.


Kampanya 31.12.2014 tarihine kadar geçerlidir. 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.