Kampanya Bulucu

Vodafone’da Faturasız Yeni Hat Alanlara Fırsatlar

faturasiz-yeni-hatlarda-yepyeni-firsatlar-faturasiz-kampanyalar-kampanyalar-kurumsal-vodafone

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vodafone, faturasız yeni hat alanlara yepyeni fırsatlar sunuyor. 250 dk konuşma, 250 sms,  500 MB internet ve 40 TL değerinde dakika ve sms çok özel fiyatlara sizlerin olacak!

İster 55 TL’ye faturasız yeni hat alın ve 250 dk konuşma, 250 sms,  500 MB internet ve 40 TL değerinde dakika ve sms’den yararlanın.

İsterseniz ise aynı kampanyadan 35 TL yüklü faturasız yeni hat alarak 64,95 TL’ye yararlanın.

Standart, Maksi Başlangıç Paketi ve Large Başlangıç Paketlerinden birini seçerek dahil olabileceğiniz Vodafone faturasız yeni hat kampanyasında, Large Başlangıç Paketinde 35 TL cep lira bulunmaktadır. Cep liralarınızı ise *123#23# üzerinde sorgulayabilirsiniz.

Üstelik kampanya dahilindeki bakiyelerinizin tümünü sorgulamak ise ücretsiz. İster OZET yazıp 7000’e SMS gönderin isterseniz *7000# alt menülerinden sorgulama yapın, sorgulamalarınızın hepsi ücretsiz olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya dahil olmak için öncelikle Vodafone faturalı hat sahibi olmanız gerekmektedir. Faturalı hat sahibi olduktan sonra 250 DK, 250 SMS, 500 MB promosyonu için HOSGELDIN yazarak 7000’e SMS yollamanız gerekmekte. 40 TL cep lira promosyonu için ise Hoşgeldin ve 40 arasında bir boşluk bırakarak HOSGELDIN 40 yazarak 7000’e SMS yollamanız gerekmekte.

Kampanyanın Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak. 31 Aralık 2016 tarihine kadar Vodafone yeni hat sahibi olarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya sadece bu tarihlere kadar geçerli olup bu tarih dışında geçerli olmayacaktır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • Kampanyaya dahil olmak için Vodafone faturasız yeni hat sahibi olmanız gerekmekte.
  • Başka bir hattan Vodafone hattına geçenler kampanyadan yararlanamazlar.
  • Kampanya kapsamındaki haklarınız tranfer edilemez.
  • Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir. Bir sonraki aya devretmez.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.