Kampanya Bulucu

Vodafone’da Akıl küpü Tarifeler

Vodafone’un akıl küpü olarak çıkarmış olduğu tarifeler, birçok kişiye iletişimin en ucuz ve avantajlı halini sunuyor. Şimdi sizde Vodafone kampanyası ile Akıl Küpü Tarifelerinden birine geçin ve iletişimin en uygun halini yakalayın.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile 4 farklı tarifeye geçmeniz mümkün. Beyaz Akıl Küpü Tarife; her yöne 200 dakika + Vodafone’lularla 2000 dakika + 500 MB internet 19 TL. Turuncu Akıl Küpü Tarife; her yöne 1500 dakika + 500 MB internet 25 TL, Kırmızı Akıl Küpü Tarife; her yöne 1000 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet 29 TL. Mavi Akıl Küpü; her yöne 750 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB internet 39 TL.

Bu Tarifelerden Kimler Yararlanabilir?

Yukarıda verilen fiyatlar diğer operatörlerden Vodafone akıl küpü tarifelerine geçerek 12 ay boyunca kalma sözü veren müşteriler için geçerlidir. Mevcut Vodafon müşterileri ile Faturasız hattan faturalıya geçen Vodafone müşteriler farklı fiyatlardan kampanyadan yararlanabilir. Taahhüt verilmesi durumunda her müşteriye indirim yapılacaktır.

Akıl Küpü Tarifelerinin Farkı Nedir?

Akıl küpü tarifeleri tarife kampanyalarından ziyade, kullanım açısından bir avantaj sağlar. Bunun için Akıllı Devretme özelliği ve Akıllı Durma özelliği bulunur. Bu özelliklerden sadece birini seçebilir, ikisini aynı anda kullanamazsınız. Akıllı Durma özelliği faturanızın size verdiği kullanım hakları dolduğunda otomatik olarak durur ve hiçbir şekilde yüksek bir fatura gelmez. Akıllı Devretme Özelliği ile de kalan dakika, SMS ve internetlerinizi bir sonra ki aya devredebilirsiniz. Böylelikle kullanmadığınız haklar ziyan olmaz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Vodafone, bir kampanya olarak değil, bir tarife uygulaması olarak bunu başlattığı için herhangi bir son katılım tarihi de belirtmemiştir. İsteyen herkes, istediği zaman bu tarifelerden ve fiyatlardan yararlanabilir. Fakat Vodafone koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.