Kampanya Bulucu

Vodafone’da 17 TL’den Başlayan Bittikçe Dolan Tarifeler

GSM operatörleri arasında ki rekabet en çok müşterilere yarıyor. Müşteriler bu rekabet ile çok uygun fiyatlarla, çok uygun tarife ve paketlerle yararlanabilir. Şimdi yeni Vodafone kampanyası ile artık bittikçe dolan faturasız hat tarifelerini kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone kampanyaları ile artık bittikçe tekrar dolan tarifelerden yararlanabilirsiniz. Şimdilik sadece Vodafone faturasız hatlarda geçerli olan bu tarifeler ile, tarifenizin özellikleri bitmiş olduğunda geri doldurabiliyorsunuz. SMS, dakika ya da internet özellikleriniz 10 TL’ye, hepsini birden 15 TL’ye ay içerisinde tekrar doldurabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Vodafone faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir. Fakat tarife ücretleri yeni ve mevcut aboneler için farklı olacaktır. Eğer bu kampanyadan indirimli fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız, yeni bir hat alarak ya da Vodafone numara taşıma kampanyalarından yararlanarak yeni abone olmanız gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım için tarifeye geçiş yaptıktan sonra tarifenizin özelliklerinden herhangi bir tanesi bittiğinde ya da bir çoğu bittiğinde mesaj göndererek geri doldurabilirsiniz. Örneğin tarifenizde ki 1 GB internet bittiği zaman DOLDUR 1GB yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Tüm tarifeyi doldurma için deDOLDUR yazıp, bir boşluk bırakıp, tarifenin adını yazmanız ve 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 31 Aralık 2016 tarihine kadar bu tarifeye geçmelidir. Bu tarihten sonra tarifeye geçiş yapamaz ve bu kampanyadan indirimli olarak yararlanamazsınız. Kampanya boyunca bir ay içerisinde en fazla 1’er defa doldurabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.