Kampanya Bulucu

Vodafone’a Numara Taşıyanlara Kamu Akıl Küpü Kampanyası

Vodafone Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kamu Akıl Küpü Kampanyası düzenledi. Bu kampanya ile hattını Vodafone’a taşıyan müşteriler tarifelerini indirimli kullanabilme imkanını yakalıyor.

Üstelik sadece faturalı hattını faturalıya taşıyan müşteriler değil, faturasızdan faturalıya geçen müşteriler de bu fırsatlardan faydalanabilecek.

Kamululara Özel Akıl Küpü Kampanyalar ikiye ayrılıyor. Kamululara Özel Kırmızı Akıl Küpü ve Kamululara Özel Mavi Akıl Küpü kampanyası.

Kamululara Özel Kırmızı Akıl Küpü Kampanyası:

Bu kampanya ile her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms, her yöne 2 GB internet hakkınız olacak. Tarifenin kampanyalı aylık fiyatı 29 TL’dir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

KAMU INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kamululara Özel Mavi Akıl Küpü Kampanyası:

Bu kampanya ile her yöne 750 dakika, her yöne 1000 sms, her yöne 4 GB internet hakkınız olacak. Tarifenin kampanyalı aylık ücreti 39 TL’dir.

Kamululara Özel Mavi Akıl Küpü Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

KAMU INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Taahhüt Durumunda Kampanyada Ne Gibi Değişiklikler Olur?

Kampanya kapsamında Kamu Kırmızı Akıl Küpü ve Kamu Mavi Akıl Küpü Tarifesi’ndeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarife ücreti üzerinden iki adet 12 aylık dönem boyunca 10 TL indirimden faydalanırlar.

Kampanya iki dönemden oluşur. Her dönem 12 aydan ibarettir.

İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapabilme hakkınız var. İlk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem yapmadığınız takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem belirtilen haller ile sonlanmaz ise devreye girer. İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.

Kampanyayı Sonlandıracak Haller Nelerdir?

Kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali gibi durumlarda kampanya sonlandırılmış olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.