Kampanya Bulucu

Vodafone’a Gelen KaraKartal’lılara 3 GB İnternet Veya 3000 DK Hediye

Vodafone’da transfer sezonu başladı. Vodafone’a geçiş yapan KaraKartal’lılara 3 Gb internet veya 3000 Dk hediye. Vodafone’a geçmekte KaraKartal’lı olmak da çok kolay.

Vodafone ‘a Nasıl Geçiş Yapabilirsiniz?

Bu kısım işin en kolay kısmı. Sana en yakın Vodafone cep merkezine gidip hattını Vodafone’a geçirmak istediğini söylüyorsun. İşlemin en hızlı şekilde gerçekleşiyor ve artık Vodafone’lusun.

Nasıl KaraKartal’lı Olabilirim?

Gönülden bağlı olduğun takımına bir de operatörden bağlı olup avantajlarından faydalanmaya ne dersin
? Vodafone KaraKartal üyesi olmak için BJK1, BJK3 veya BJK5 yazip 1903’e kısa mesaj göndermen yeterli olacaktır. Geç kalma hemen KaraKartal’lı olmak için kısa mesaj gönder, anında KaraKartal’lı ol.

Vodafone KaraKartal Yaz Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 05 Haziran – 05 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacaktır. Geçiş işlemlerini bu tarihler arasında gerçekleştirmen gerekmektedir.

Kampanyaya Katılan KaraKArtal’lılara Ne Hediye Edilir?

Kampanyaya Katılan KaraKArtal’ lılara 3 ay geçerli 3GB veya Vodafone’lularla geçerli 3000 dakika armağan edilir.

Vodafone’lular Bu Kampanyadan Faydalanabilir Mi?

Vodafone kendi müşterilerini de unutmadı tabiki. 05 Haziran – 05 Temmuz tarihleri arasında Vodafone KaraKartal’a üye olan Vodafone müşterileri 1 ay geçerli 1GB veya Vodafone’lularla geçerli 1000 dakika hediye kazanıyor.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan Vodafone KaraKartal üyelerine, Kısa mesaj yoluyla hangi promosyonu tercih ettiği sorulacaktır. Üyeler kendilerine gelen bu SMS’e “DK” yazıp 1903’e gönderirse hediye dakika promosyonu yüklenecektir; “İnternet” yazıp 1903’e gönderirse hediye internet promosyonu yüklenecektir. Size gönderilen SMS’e herhangi bir geri dönüş yapmadıysanız otomatik olarak hesabınıza internet yüklenecektir.

Kampanyadan Kazandığınız Promosyonları Ne Zamana Hattınıza Yüklenir?

06 Temmuz – 13 Temmuz 2015 tarihleri arasında promosyonlar hattınıza yüklenir. Vodafone’a geçiş yaptıysanız 3 ay süre ile kullanabilirsiniz. Zaten Vodafone’luysanız 1 ay süre ile kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.