Kampanya Bulucu

Vodafone’a Eski Akıllı Telefonunu Getir, Yenisi Götür

Vodafone’dan Akıllı telefonlarını yenilemek isteyenlere yönelik bir kampanya geldi. Bu kampanyada Eski akıllı telefonlarınızı getirip, yenisi almış olduğunuz zaman 1.800 TL’ye kadar indirim kazanabilme şansınız oluyor.

Vereceğiniz akıllı telefonların çalışır durumda olması, kırık olması gibi durumlara göre bir değeri belirleniyor. Bu değer yeni alacağınız akıllı telefonlardan düşülerek, kalan tutara da 24 aylık bir taksit yapılıyor. Kampanya kapsamında alacağınız akıllı telefonlar; iPhone 6 Plus (16 GB), iPhone 6 ve Samsung Galaxy Note 4 telefonlarından biri olacak. Ayrıca bu kampanyadan yararlanmak için kampanya için belirtilen tarifelere geçerek 24 ay kalma sözü vermeniz gerekiyor. Bu tarifeler Vodafone Red Classic, Red Classic Extra ve Red Extra tarifelerinden birine geçmeniz ve 24 ay kalma sözü vermeniz şart. Vereceğiniz eski akıllı telefonlar üç farklı kategoride değerlendirilecektir; kırık, kullanılır durumda ve yeni gibi. Değeri de buna göre belirlenecektir.

Vodafone Akıllı Telefon

Alınacak telefonlarda belirli kriterlerde aranıyor. Telefonların kullanılabilir olması, açılıp kapanması, çalıntı olmaması, İMEİ numarasının kopyalanmış olmaması bataryasının bulunması, sıvı teması olmamalıdır. Bu kriterlerden geçtikten sonra Merkezde bulunan uzman tarafından telefon değerlendirilir ve indirim bedeli size hemen söylenir. Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası ile ilgili birçok detay bulunuyor, kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bunların hepsini mutlaka okumalısınız. Tüm detayları http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar adresinden inceleyebilir, ve kendi telefonunuzun yaklaşık değerini hesaplayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.