Kampanya Bulucu

Vodafone TV Full Paket Kampanyası

Vodafone TV Full Paket kampanyasına katılarak, 1 ay boyunca bedava TV izleyebilirsiniz. 1 aylık abonelik süresi boyunca Vodafone TV, mobil internetinizden de yemez.

Vodafone TV Nedir?

Vodafone TV; en popüler TV kanallarını, dizileri ve programları, yüzlerce filmi ve tematik içeriği akıllı telefonunuza getirir. Akıllı telefonunuzdan ve tabletinizden izleyebileceğiniz TV servisidir. Diğer sıradan TV servislerinden farklı olarak Vodafone TV’de beğenilen programları arkadaşlarınız ile Facebook, Twitter ve SMS üzerinden paylaşabilirsiniz. Hatırlatıcı kurarak kaçırmak istemediğiniz programlar için kendinize uyarı bildirimi gönderebilirsiniz.

Tüm bu eğlenceye ister wifi üzerinden ister mobil bağlantınız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Vodafone TV; giriş paketi, temel paket ve full paket olarak üç farklı paket seçeneğini abonelerine sunar. Vodafone TV paketleri ilk ay tüm abonelere ücretsiz olarak sunulur. Vodafone full paket alan aboneler ise hem ilk ay ücretsiz faydalanabilirler hem de bir ay boyunca internet kotalarından harcamazlar. 1 ay boyunca telefonunuzdan doyasıya TV keyfi çıkarmak istiyorsanız siz de Vodafone TV full pakete abone olabilirsiniz.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya için geçerlilik süresi bulunmuyor. Vodafone tarafından kampanya bitiş tarihi belirtilmediği için, kampanya süresiz olarak devam ediyor.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılım için, Vodafone TV full paket abonesi olunması gerekir.
  • Kampanyadan yararlanacak olan müşteriler ilk 1 ay boyunca servisten ücretsiz olarak faydalanabilirler. 1 aylık deneme süreci, abonelik paketinin seçilmesi ile başlar. Bu süre sonunda servisin iptal edilmemesi halinde, abonelik paketi mevcut paket fiyat üzerinden ücretlendirilerek yenilenir. Aylık olarak kullanım süresi de otomatik olarak devam eder.
  • 1 aylık ücretsiz kullanım hakkı sonrasında, aylık servis kullanım ücreti 9,90 Türk Lirası olarak ücretlendirilir.
  • Vodafone TV full paket kapsamında, mobil internet üzerinden bağlandığınızda internet bağlantısı için ücret ödemezsiniz. Servis kullanımında sosyal medya paylaşım butonlarını kullanarak yapacağınız erişimler ise internet paketinizin kotasından düşürülür ya da tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
  • Servise WiFi bağlantısı kullanılarak yapılacak erişimler, sabit internet servis sağlayıcısı tarafından ücretlendirilmeye ve servis kotasının tüketilmesine sebep olabilir. Detaylı bilgi için, sabit internet servis sağlayıcınıza danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.
  • Vodafone TV’yi Android 4.3 ve üzeri sürümlerde, İOS 8.0 ve üzeri sürümlerde indirerek kullanabilirsiniz.
  • Vodafone TV, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Türkiye dışında kullanılamaz.

Vodafone TV Nasıl İptal Edilir?

Kampanya kapsamında Vodafone TV full paket abonesi olan kullanıcılar, IPTAL TV FULL yazıp 7000’e göndererek iptal işlemi gerçekleştirebilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.