Kampanya Bulucu

Vodafone SüperNet Dominos İndirim Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

GSM operatörleri açısından ülkemizdeki en kaliteli markalardan biri olan Vodafone, müşterilerinin gönlünü hoş edecek kampanyalar sunmaya devam ediyor. Özellikle de bu kampanyalar içerisinde son zamanlarda en dikkat çekici olanı da Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyası olmaktadır. Vodafone SüperNet Dominos İndirim kampanyası kapsamında sizler, Dominos pizzalarınızdan net bir indirim imkanı elde edecek, bu sayede de lezzete tam gaz ara vermeden devam edeceksiniz. Bu açıdan ele aldığımız zaman oldukça avantajlı bir yapıda şekil almakta olan Vodafone SüperNet Dominos indirim Kampanyası, sizlere büyük bir pizzayı %50 indirimle yeme imkanı tanımaktadır. Hem lezzetli, hem de avantajlı olarak nitelendirilecek olan bu kampanya sayesinde de sizlerin Vodafone’a olan güveninizin iki katı daha artacağını bilmenizi isteriz. Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyasından yararlanabilmek adına da sizlerin genel olarak kampanyanın bütün kurallarını bilmenizde yarar görülmektedir. Özellikle de kurallardan kasıt olarak geçerli olan tarihlerden tutup da, gerekli prosedür ve şartlara kadar bir işleyiş söz konusu olabilir. Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyası dahilinde de indirim kodlarınızı alarak mevcut kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyası dahilinde de, Dominos şubelerinden alınacak olan büyük boy pizzanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyası bakımından her zaman müşteri memnuniyeti odağında adımlar atmakta olan bu firma, sizler için tanıyacağı bu jest sayesinde de az da olsa hayata karşı mutlu olmanıza vesile olacaktır. Günlük hayatın yoruculuğundan az da olsa uzak kalmak istiyorsanız şayet, Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyasını mutlaka denemelisiniz. Bu kampanya dahilinde de sizlerin tek yapması gereken şey ilgili alanları ve gerekli prosedürleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanızdır. Bunu sağlar sağlamaz zaten sorunsuz bir kampanya süreci de sizleri bekliyor olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyasından yararlanma hakkı kazanmak için sizlerin 08505429542 hatlı numarayı arayarak ev interneti siparişinde bulunmanız gerekmektedir. Bunun akabinde de zaten ilgili kampanya sürecine de hızlı bir şekilde geçiş yapmış olacaksınız. Bu açılardan ele aldığımız zaman olabildiğince net bir kampanya işleyişi sizleri bekliyor olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Vodaofe SüperNet Dominos indirim kampanyasına katılım aşamaları az önce de belirtmiş olduğumuz üzere 08505429542 hatlı numarayı arayarak ev interneti siparişinde bulunarak gerçekleşecektir. Ki genel açıdan çok basit bir akıcılıkla gerçekleşmekte olan bu kampanya dahilinde de sınırsız bir hizmet ağı içerisine de rahatlıkla dahil olmanın keyfini çıkarmış olacaksınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyasının geçerli süresi 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerliliğini sürdürmektedir. Yani önünüzde bu kampanyadan yararlanabilmek adına uzun bir zaman dilimi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da gönül rahatlığı içerisinde rahatlıkla bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Vodafone SüperNet Dominos indirim kampanyasının da belli başlı şartları ve özellikleri bulunmaktadır. Bu noktada da sizler için mevcut kampanya için şu tarz bir sıralamada bulunmamız mümkün olabilir;

  • Bu kampanya dominos.com.tr, yemek sepeti ve Call center üzerinde geçerlidir.
  • Minumum alışveriş tutarı yoktur
  • Belirtilen tarihler içerisinde geçerliliğini korumaktadır.
  • Kampanya sadece büyük boy pizza için geçerliliğini korumaktadır.
  • İndirim kodunun çalışmaması gibi bir durum Dominos müşteri hizmetleri ile çözülebilmektedir.

Tüm bu aşamaların kapsamında da sizler mevcut kampanya içerisine rahatlıkla dahil olmuş olacaksınız. Hepinize şimdiden bu kampanya için güzel günler geçirmenizi diliyoruz. Gerekli bilgileri incelemeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.