Kampanya Bulucu

Vodafone: Sınırsız Fiber ve ADSL İnternet 49 Lira

Vodafone Net, yapmış olduğu son kampanya ile tüm internet kullanıcılarını sevindirdi. 24 Mbps hıza kadar çıkan Fiber internetin veya ADSL internetin herhangi bir kotasız paket fiyatını 49 Lira yaptı. Üstelik internet kullanıcılarının en çok korktuğu taahhüdü bozma cezasına da bir çözüm getirdi. Artık taahhüdü bozduğunuzda ödeyeceğiniz cezai bedelin 120 lirasına kadar karşılanıyor. Üstelik ev telefonu da almış olduğunuz taktirde Akşam saat 19:00’dan Sabah 7:00’ye kadar 3000 dakika ücretsiz konuşabiliyorsunuz.

Normal kampanyasız fiyatları sınırsız Fiber internette 73 lira olan, Sınırsız ADSL internette 69 lira olan Vodafone, + 14 lira da ev telefonu bedeli alıyor. Ev telefonu bağlatmasanız da yalın internette bu bedeli ödemek zorundasınız. Kampanya kapsamında internet ücretleri düşerken, bu ücret de 10 liraya düştü. Bu paketlerin ve kampanyaların taahhüt süresi 24 ay, yani 2 yıldır. Ayrıca ADSL bağlantısı için aylık 3 lira modem parası, Fiber bağlantısı için de aylık 6 lira modem ücreti ödemeniz gerekir.

Bu kampanya kapsamında internet ve modem kurulumu ücreti dahil değildir. Eğer kurulumu kendiniz yapmaz da firmaya yaptırırsanız 30 liralık bir kurulum ücreti ödemek durumundasınız.

Adil kullanım kotası olarak belirlenen, yani aylık o internet kapasitesini aştığınızda hızınızı düşürdükleri kot Fiber internet için 75 GB, ADSL internet için ise 50 GB olarak belirlenmiştir.

Vadafone’nın Fiber internet kampanyasının kapsamı ve koşulları aşağıda ki gibidir:

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Tek Fiyat Süper İnternet Kampanyası veya İnternet + Telefon Kampanyası ile aboneler İnternet ve Telefon hizmetlerinden 24 ay boyunca indirimli olarak www.vodafone.net.tr internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır.
 • İnternet + Telefon Kampanyasına dahil olan Aboneler, Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şartlarından da kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın faydalanabileceklerdir. Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şehiriçi ile şehirlerarası yönleri kapsamaktadır.
 • İnternet + Telefon Kampanyası kapsamında seçilen Vodafone Net Her Yöne Dakika Paketlerine dahil olan dakikalar, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1.kademe PSTN, GSM yönleri ile Vodafone Net numaralarına doğru kullanılabilir. Paket dışı aramalar ve limit aşımı www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan “Vodafone Net Dakika Paketi Tarifesi” üzerinden ücretlendirilir. Aboneler tarafından ilgili ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz. Aynı kampanya dahilinde dakika paketi yükseltilebilir.
 • İnternet + Telefon Kampanyası kapsamında seçilen Her Yöne Dakika Paketlerinden herhangi biri seçilmediği taktirde abonelik konuş öde şeklinde www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan “Konuştukça Öde Tarifesi” üzerinden ücretlendirilir.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre değerlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL için 72 TL ve Fiber için 144 TL olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda taksitli veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • İnternet hizmeti kapsamında, 16 Mbps ve 24 Mbps’e kadar hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • İnternet hizmetine ilişkin limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır ve mbps başına vergiler dahil 0,012451 TL/MB’dir.
 • İnternet hizmeti kapsamında Abonelere faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), 16 Mbps’a kadar hızlarda vergiler dahil 99 TL’ yi aşmayacaktır. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Adil kullanım noktası ADSL paketlerinde limitli için 25 GB, limitsiz için 50 GB ve Fiber paketinde 75 GB’tır.
 • Seçilen Kampanya süresi boyunca teknik nedenlerden dolayı Fiber internet/yalın internet erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır. Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde ADSL/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık ADSL/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet ve Telefon hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet ve Telefon Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet / Telefon hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone Vodafone Net Tek Fiyat Süper İnternet / İnternet + Telefon Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.