Kampanya Bulucu

Vodafone Self Servis ile Hattınızın İşlemlerini Kendiniz Yapın

Vodafone hat işlemlerini kendiniz yapabilin diye Self Servis adında bir uygulama başlattı. Bu uygulama ile ister faturalı olsun, ister faturasız hattınız ile ilgili tüm işlemleri kendiniz yapabiliyorsunuz. Hem kolay kullanıma sahip olan, hem oldukça hızlı olan, hem de tamamen ücretsiz olan bu uygulama servislerin tamamını yönetebiliyorsunuz.

Bu Vodafone Self Servis uygulaması ile ne gibi işlemler yapılır? Yapılabilecek neredeyse tüm işlemleri bu uygulama ile yapabilirsiniz. Güncel olan ya da kesilmiş olan faturanızı bu uygulamadan görebilirsiniz, faturanızı ödeyebilirsiniz veya fatura detaylarını talep edebilirsiniz. Telefonun PUK kodunu öğrenebilirsiniz, yurt dışı aramalarına açabilir veya kapatabilirsiniz. 3G aboneliğini başlatıp cihazınızın ayarlarını kendiniz alabilirsiniz. TL transferi yapabilir, ya da TL yüklemesi yapabilirsiniz. Görüşme detaylarını görebilir konuşma paketlerinizi denetleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Tarifenizde değişiklik yapabilir ve istediğiniz herhangi bir paketi alabilirsiniz.

Vodafone Self Servis

Vodafone Self Servis Uygulaması ile ilgili yapılabilecek tüm işlemler şu şekilde:

Faturalı Hat İşlemleri
Henüz faturalanmamış güncel görüşme tutarınızı ve detayını sorgulayabilirsiniz. Ödenmiş ya da ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kredi kartı ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Fatura gönderim tercihlerinizi değiştirebilir, e-fatura veya SMS faturaya geçiş yapabilirsiniz.
Günlük kullanım analizini veya son 6 aylık görüşme detayınızı inceleyebilirsiniz.
Faturasız Hat İşlemleri
TL bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Son 6 aylık görüşme
detayınızı inceleyebilirsiniz.
Kredi kartı ile hattınıza Cep Lira yükleyebilir, diğer Vodafone faturasız hat abonelerine anında Cep Lira transferi yapabilirsiniz.
Tüm Bireysel Hatlar Ortak İşlemler
Konuşma, mesaj, internet ve yurtdışı paketlerinden satın alabilir, paket bakiyelerinizi inceleyebilirsiniz. MMS, internet, Vodafone Live ve Mobil TV gibi ayarlarını otomatik olarak telefonunuza indirebilirsiniz.
Hattınızı başka bir numaraya yönlendirebilir ve adres defteri oluşturabilirsiniz. PIN ve PUK bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Tarifenizi görüntüleyebilir, istediğiniz tarifeye kolayca geçiş yapabilir ve indirimli numara tanımlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu kanaldan yapılan tarife değişiklikleri anlıktır.
Hattınız ile ilgili 3G, görüntülü konuşma, yurtdışını arama, yurtdışında kullanım ve telesekreter servisleri gibi pek çok servisi kullanıma açıp, kapatabilirsiniz.
İnternetten tüm Vodafone’lulara günde 10 adet ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
Aynı zamanda ücretli olarak Yurtdışı SMS Servisi ile yurtdışındaki sevdiklerinize SMS gönderebilir,
Grup SMS Servisi ile oluşturduğunuz gruplara toplu SMS gönderebilir,
Uzun SMS Servisi ile 400 karakter uzunluğunda SMS’ler gönderebilirsiniz.
Ayrıca, telefonunuzda saklamak istemediğiniz mesajlarınızı size özel Mesaj Kutunuzda saklayabilirsiniz.
SMS Hatırlatma servisi ile istediğiniz bir mesajın size veya belirleyeceğiniz bir numaraya istediğiniz tarih ve saatte gönderilmesini saplayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.