Kampanya Bulucu

Vodafone Red’de Netflix ilk 3 ay ücretsiz!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

İş hayatının koşuşturmasından, okul hayatınızın yoğunluğundan sevdiğiniz dizi ve filmleri takip edemiyor, zaten kısıtlı olan zamanınızı bir de trafikte geçiriyorsanız Vodafone Red’in bu kampanyası tam sizlik!

Şimdi Vodafone Red’li olun, 3 ay boyunca ödüllü dizi ve filmleri izleyeceğiniz Netflix’i ücretsiz kullanın. Evde, okulda, işte yoğunluktan ve koşuşturmacalardan kaçtığınız her anda kendinize bir dizilik ya da filmlik molalar verin. Saatlerce trafikte bir yerden bir yere gitmeye çalışıyorsanız trafiği düşünmeyin ve kendinizi en sevdiğiniz dizinin ya da filmin konusuna kaptırın. Saatlerce ilerlemeyen trafiği değil, dizinizin veya filminizin bir sonraki sahnesinde neler olacağını düşünün.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Netflix kampanyasına katılmak için Vodafone Red’den tam 3 farklı seçeneğiniz var. Aşağıda bu 3 seçeneği de inceleyebilirsiniz:

netflix 3 ay ücretsiz vodafone red kampanyası ücretsiz netflix vodafone red kampanyası

Bu üç farklı tarifeden birini seçerek Vodafone Red’li olarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya dahil olduktan sonra Netflix Red paketinizi aktive etmek için ise “Netflix” yazıp 3636’ya sms atmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone Red’de Netflix ilk 3 ay ücretsiz kampanyası 29 Ekim 2016’dan 25 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya 29 Ekim günü başlayacak, 25 Mart 2017 tarihinde sona erecektir. Vodafone Red kampanyanın şartlarında ve süresinde gerek gördüğünde değişiklik yapabilir.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • 3 aylık Netflix paketi sadece 4.5G Red 10, 4.5G Red Elite ve Red Elite tarifelerinde geçerlidir.
  • Vodafone Red’in diğer tarifeleri kampanyadan 9,90 TL aylık paketlere dahil olarak yararlanabilir.
  • Diğer Vodafone Red tarifesindekiler aylık 9,90 TL’lik 3 ay geçerli 1 GB paket alımlarında Netflix kampanyasından yararlanabilmektedir.
  • Kampanya Vodafone Red’e hem yeni gelen hem de hala kullanıcısı olanlar için geçerlidir.
  • Kampanyadaki Netflix hakkı devredilemez ya da paraya çevrilemez.
  • Kampanya Netflix üyeliği sadece yurt içinde geçerlidir.
  • İlk 3 aylık kullanımdan sonra Netflix üyeliği aylık 27,99 TL’lik üyelik ücretlendirilmesiyle devam ettirilebilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.