Kampanya Bulucu

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2017

Numara taşıma işlemleri ülkemiz kapsamında gerçekleştirilen işlemlerden bir tanesidir. Numara taşıma kişilerin mevcut olan cep telefonu numaraları değişmeden farklı bir operatöre geçmesi sistemidir. Ayrıca numara taşıma işlemini gerçekleştirmek ücretsiz bir işlem olduğundan günümüzde pek çok kişi bu işlemden yararlanmakta ve numara taşıma işlemini gerçekleştirerek operatör değişikliğine gitmektedir. Kişiler numara taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmek için, geçmek istedikleri operatörün yetkili bayilerine kişisel olarak başvurabilirler. Numara taşıma işlemi bireye özgü bir işlem olduğundan kişinin bunu kendisinin gerçekleştirmesi gerekmektedir. Numara taşıma işlemi çerçevesinde kişilerin belki de en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi numaralarını taşırken hatlarının kullanıma kapanıp kapanmamasıdır. Bu noktada ise Vodafone numara taşıma işlemlerinde geçişler sırasında kısa süreli bir kesinti olabilir. Fakat bu kesinti en fazla 15-20 dakika boyunca olmaktadır. Çünkü Vodafone numara taşıma işleminde bireyin kullanmakta olduğu hat kapanır. Vodafone sim kartı ise aktif hale gelmektedir. Sim kart değişikliği yapan birey kısa süreli bir kesintiye uğrayabilmektedir.

Ayrıca bu detayların yanı sıra Vodafone numara taşıma işlemleri en fazla bir hafta içinde gerçekleşmektedir. Aynı zamanda bu işlemler gerçekleşirken kişiler telefonlarını ve hatlarını kullanmaya devam ederler. Numara taşıma işlemlerinin çok revaçta olduğu günümüz koşullarında pek çok operatör müşteri memnuniyetini arttırmak, müşteri kapasitelerini korumak ve yeni müşteriler kazanmak için birçok kampanyalar düzenlemektedir.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

 • Akıl Küpü Yeni Abone Kampanyası: Vodafone numara taşıma kampanyaları arasında yer alan akıl küpü yeni abone kampanyası Vodafone operatörünün belki de en sevilen kampanyalarından bir tanesini oluşturmakta. Akıl küpü yeni abone kampanyasının içinde pek çok tarife ve seçenek bulunmakta.
 • Beyaz akıl kürü olarak geçen tarifede her yöne 250 dakika, Vodafone’lularla 2000 dakika ve 500 MB internet yalnızca 19 TL.
 • Ayrıca duran beyaz akıl küpü kampanyasında ise her yöne 200 dakika, Vodafone’lularla 2000 dakika ve 500 MB internet ise 22 TL.
 • Akıl küpü yeni abone kampanyaları yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra turuncu akıl küpü her yöne 1500 dakika 500 MB internet yalnıza 25 TL.
 • Ayrıca mor akıl küpü kampanyası ise her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS ve 1 GB internet 25 TL’dir.
 • Kırmızı akıl küpü kampanyasında ise her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB internet ise 29 TL’dir.
 • Aynı zamanda mavi akıl küpü kampanyasında ve tarifesinde ise her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet ise 32 TL’dir.
 • Ayrıca bir diğer Vodafone numara taşıma kampanyası ise “Bittikçe Dolan Tarifeler” olarak karşımıza çıkmakta. Bu kampanyaya göre kişilerin numara taşıma işlemini gerçekleştirdikleri sırada kampanyadan yararlanmak istediklerini söylemeleri yeterlidir. Bu aşamadan sonra ise tarifeleriniz bittikçe çok uygun fiyatlara yeni tarifeler alabilirsiniz. İnternet, dakika ve kısa mesaj tarifesini tek tek almak isteyen kişiler 10 TL, paket içinde almak isteyen kişiler ise 15 TL karşılığından bu kampanyadan yararlanabilirler.
 • “Bittikçe Dolan Tarifeler” üç ayrı tarife kapsamında numara taşıma işlemini gerçekleştiren kişilere sunulmaktadır. İlk tarife “Bittikçe Dolan Small” tarifesidir. Bu tarifenin içinde her yöne 500 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internet yer almaktadır. Ayrıca tarife ücreti ise 22 TL gibi uygun bir fiyattır.
 • Bir diğer “Bittikçe Dolan Tarifeler” kapsamında yer alan tarife ise “Bittikçe Dolan Medium” tarifesidir. Bu tarifeye göre ise her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2 GB internet yer almaktadır. Ayrıca tarife ücreti 27 TL’dir.
 • Diğer “Bittikçe Dolan Tarifeler” çerçevesinde yer alan tarife paketi ise “Bittikçe Dolan Large” tarife paketidir. Bu tarife paketinde her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet yer almaktadır. Ayrıca tarifenin paket ücreti ise 32 TL’dir.

Vodafone Faturasız Numara Taşıma Kampanyaları

 • 2017 yılına ait numara taşıma kampanyaları yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda faturasız yeni hatlarda da pek çok fırsatlar bulunmaktadır. Buna göre faturasız yeni hat, 250 dakika, 250 SMSve 500 MB internet ile 40 TL değerinde dakika ve sms paketi 55 TL’dir.
 • Ayrıca yine faturasız yeni hatlara sağlanan avantajlardan bir diğeri ise, 35 TL yüklü faturasız yeni, 250 dakika, 250 SMS ve 500 MB internet ile 40 TL değerinde dakika ve SMS paket tarifesi ise 65 TL’dir.

Vodafone Kamululara Özel Numara Taşıma Kampanyaları

 • Tüm bu kampanyalarının yanı sıra Vodafone ailesinin sizlere numara taşıma işleminiz karşılığından sunmuş olduğu başka kampanyalar da yer almaktadır. “Kamululara Özel Akıl Küpü L” tarifesinde her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet 29 TL’dir.
 • Ayrıca “bu bana yetmez” diyenler için oluşturulmuş olan “Kamululara Özel Akıl Küpü XL” tarifesinde ise her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet ise 39 TL karşılığında size sunulmaktadır.
 • Bunun yanı sıra hat statüsü aktif olan faturasızlara özel perşembe fırsatları da yine Vodafone’da sizleri bekliyor! Bu kampanyaya göre ise perşembe günleri TL yükleyen kişiler, yükledikleri TL’nin on katına kadar MB internet kazanmaktadır.

Vodafone İkinci Bahar Numara Taşıma Kampanyaları

 • Vodafone ailesi büyüklerimizi de unutmayıp onlar için de kampanyalar oluşturmakta. 55 yaşını doldurmuş olan kişilerin yararlanabileceği Vodafone numara taşıma kampanyaları ise şu şekilde: “İkinci Bahar Teklifleri”
 • Akıl küpü mini tarifesinde 1 GB internet ve her yöne 200 dakika 19 TL,
 • Akıl küpü midi tarifesinde 1 GB internet, her yöne 600 dakika ve her yöne 1000 SMS 25 TL,
 • Akıl küpü maksi tarifesinde 2 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 1000 SMS 29 TL,
 • Akıl küpü ekstra tarifesinde ise 3 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 1000 SMS 35 TL’dir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.