Kampanya Bulucu

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları 2016

Numara taşıma işlemlerinin başlanıldığı günden beri birçok müşteri operatör değişikliğine gitti. Operatörler de müşterilerini daha çok memnun etmek ve tercih edilmek için birçok kampanya düzenledi. Bizler de sizin için haberimizde Vodafone numara taşıma kampanyalarını ayrıntılarıyla hazırladık.

Numara taşımanın nasıl yapılacağını ve numara taşıma için gerekli şartları daha önceden “Numara Taşıma Şartları Nelerdir” başlıklı yazımızda anlattığımız için şimdi tekrar değinmeyeceğiz. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

İşte Vodafone 2016 Numara Taşıma Kampanyaları:

Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kamu Akıl Küpü Kampanyası:

Tercihinizi Vodafone’dan yana kullandıysanız eğer Kamululara özel Akıl Küpü tarifeleri indirimli olarak kullanabileceksiniz. Üstelik Faturasız hatlarından faturalıya geçen Kamulu abonelerde bu kampanyadan faydalanabilecekler.

Kamu Akıl Küpü Kampanyası Çeşitleri:

Kamululara Özel Kırmızı Akıl Küpü Kampanya:

Tarife içeriğinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms, 2 GB internet, +1 TL karşılığında Vodafone’lularla sınırsız konuşma hediye. Bu tarife için ödeyeceğiniz tutar ise 29 TL..

KAMU INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz sms göndererek tarifeden faydalanabilirsiniz.

Kamululara Özel Mavi Akıl Küpü Kampanya:

Tarife içeriğinde her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 1000 sms, 4GB internet ve +1 TL’ye Vodafone’lularla sınırsız konuşma karşılığında 39 TL ödeyeceksiniz. KAMU INDIRIM yazıp 7000’e ücretsiz SMS atarak tarifeden faydalanabilirsiniz.

Bu iki kampanyadaki üyeler 12 aylık taahhüt karşılığında tarifeden 10 TL indirimli olarak faydalanırlar. Kampanya son 30 gün içinde numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasızdan faturalıya geçiş işlemi yapmış müşterilerimize açıktır. Faturasızdan faturalıya geçiş işlemi yaparak kampanyaya katılacak abonelerin en az 90 gündür faturasız kullanıyor olması gerekmektedir.

Kampanya 12 aylık “iki dönem”den oluşur. İlk 12 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak adlandırılmıştır. İlk dönemin son fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapabilirsiniz. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem yapmazsa ikinci dönem otomatik olarak başlar.

Akıl Küpü Yeni Abone Kampanyası:

Akıl küpü tarifelerini kullanmaya başlayan yeni Vodafone aboneleri paketlerden indirimli olarak faydalanıyor.

Akıl Küpü Yeni Abone Kampanyası Çeşitleri ve Katılım Şartları:

Akil Kupu Yeni Abone Kampanyasi

Son olarak; Vodafone’un düzenlemiş olduğu tüm güncel numara taşıma kampanyalarına ulaşmak için ilgili etiketimizle arama yapabilirsiniz: #vodafone numara taşıma kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Gulsen dedi ki:

  Ben pazar günü vodofone geçiş yaptım çarşamba günü Turkcell hattim kapandı vodofone olan hattimda kapalı ve bugün cuma iki hattim da hala kapalı mesaj gelecek dediler o mesaj bana nasıl gelecekse!!

 2. hatice dedi ki:

  off ya hep yeni gelenler için ekonomik paketler.. yani azcık ta kendi müşterilerinizi düşünşeniz..

 3. vedat içli dedi ki:

  4 gb 100 dk 250 sms gibi bir paket yapın.akıllı faturalı olsun.ücretide 35 tl yi geçmesin ki gelelim…Gelelimde ömür boyu kalalım…

 4. Cumhur dedi ki:

  Avae kullanicisiyim fakat taahütlü telefon aldim vadofone geçiş yapmak istiyorum

 5. Dilek dedi ki:

  Pazartesi günü hattı mı Avea’dan Vodafone taşımak için başvuru yaptım falan bir haftadır işlem gerçekleşmedi neden aceba