Kampanya Bulucu

Vodafone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

E-sporun ve E-spor oyuncularının en büyük destekçisi Vodafone, Freezone’lu gençler için sunulan kampanyalara yenilerini eklemeye devam ediyor. League of Legends oyununu seviyorsanız, RP yani Riot puanınızı Vodafone aracılığı ile alarak bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. RP alımlarında her ayın ilk alışverişinde 1 hafta geçerlilik süresine sahip, 1 GB internet hediye verilir. Freezone, 25 yaş ve altı Vodafone abonelerinin bulunduğu gençlik kulübüdür.

Riot puanınız ile oyun mağazasında sunulan kostümlerden şampiyonlara kadar farklı ürünleri alıp, oyununuzu daha keyifli bir hale getirebilir ve arkadaşlarınız ile oyunda kıyasıya mücadele edebilirsiniz. Satın alınan RP’ler sadece League of Legends oyunu için değil, tüm Riot Games oyunları için geçerlidir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya, 25 Ekim 2018 ile 31 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Gerekli işlemleri yapan Vodafone kullanıcıları, kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan Vodafone bireysel abonelerinin tümü faydalanabilir.
  • Kampanya için belirlenen tarih aralığında her ayın birinci gününden itibaren ilk mobil ödeme ile alımı yapılan RP’ler için, 1 hafta geçerli olan 1 GB internet hediye edilir.
  • Alınacak olan RP’ler, tüm Riot Games oyunlarında kullanılabilir.
  • Aynı ay içerisinde sadece 1 defa kampanyadan yararlanılabilir. İkinci ve sonraki alışverişler için, bedava internet verilmez.
  • Süre sonunda kullanılmamış olan hediye GB’lar devretmez. Hediye internetin bir hafta içinde kullanılması gerekir.
  • 1 hafta geçerli olan 1 GB internet paketi, yurtiçi ve her yöne kullanım için uygundur.
  • Kampanyadan aktif hat sahibi, Vodafone bireysel aboneler faydalanabilir. Aktif abonelik; dondurulmuş, kısıtlı, iptal ya da numara taşıma ile farklı operatöre taşınmış hatlar dışında kalan aboneliklerdir. Kampanya kapsamında, Hepsiburada tarafından sağlanacak olan hizmet sırasında ortaya çıkabilecek olumsuz durumlardan ve satın alınan ürünlerin içeriği ile ilgili olarak Vodafone’un herhangi bir sorumluluğu bulunmaz.

Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

Vodafone mobil ödeme, alışveriş yapılan internet sitelerinde kullanılabilir. Satın alma işleminin gerçekleştirildiği web sitelerine cep telefonu numarası yazıldıktan sonra telefona gelen mesaja ”EVET” yazılıp ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Mobil ödeme için, tek seferlik işlem limiti 120 TL’dir. Günlük işlem limiti ise 200 TL’dir. Aylık işlem limiti, 300 TL ile sınırlandırılmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.