Kampanya Bulucu

Vodafone Karakartal ile Takımına Destek Ol

Vodafone Karakartal tüm Beşiktaş taraftarlarına hitap eden bir GSM operatörü olarak hizmete başladı. Yıllardır takımlarına destek olan taraftarlar artık bu desteği hatlarına da taşıyabilecek. Bu sayede hem takımına kazandıracak, hem de kendisi daha avantajlı tarifelerle konuşacak.

Hattın size sunmuş olduğu birçok fırsat da bulunuyor. Yapılacak olan çekilişler ile takımın antrenmanlarına katılma, futbolcularla yemek yeme, fotoğraf çektirme, normal ve VİP indirimli biletler, imzalı formalar, toplar, Arena turu gibi birçok fırsatları yakalayabiliyorsunuz. Takımınıza 1 TL, 3 TL ve 5 TL’lik destek paketlerini alabilirsiniz. Almış olduğunuz 3 TL’lik pakette maç günleri için 100 dakika kazanırken, 5 TL’lik destek paketlerinde maç günleri 100 dakika, 100 SMS ve 100 MB kazanabilirsiniz. Eğer dilerseniz telefon numaranızı hiç değiştirmeden, kendinize uygun bir tarife seçerek Vodafone Karakartal’a geçebilirsiniz. Bu sayede hem takımınız ile ilgili fırsatlar elde edersiniz, hem takımınıza destek olursunuz, hem de avantajlı tarifelerden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Karakartal ile Takımına Destek Ol

Vodafone Karakartal Hattının Detayları Şu Şekilde:
Büyük Beşiktaş’ın büyük taraftarı! Sen şanlısın, çünkü Beşiktaşlısın! Bu yüzden hem Beşiktaş’ın kazanacağı hem de senin kazanacağın, Beşiktaş taraftarına yakışan yepyeni bir destek programı hazırladık: Vodafone KaraKartal!

Sen ki, 90 dakika boyunca hiç durmadan yaptığın tezahüratla, yağmur çamur demeden geldiğin deplasman maçlarıyla, Siyah Beyaz dünyana kattığın her bayrak ve her formayla yıllarca Beşiktaş’a destek oldun. Şimdi de Vodafone KaraKartal’la bu desteği hattına taşıyacaksın.

Vodafone üyesi her Beşiktaşlı bu büyük desteğin bir parçası olabiliyor. Eğer Vodafone’lu değilsen, öncelikle sana en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne gelip zengin tarife seçeneklerimizden dilediğini seçerek Vodafone’lu olmalısın. Tarifene ek olarak alacağın aylık 1 TL, 3 TL ve 5 TL’lik Destek Paketleriyle Beşiktaş daha güçlü sen de daha ayrıcalıklı olacaksın.

Vodafone KaraKartal’ın sana sunduğu 3 destek paketi var.

1903’ten bu yana yazdığın her marşta, yaptığın her tezahüratta, kırdığın her rekorda Beşiktaş’a olan desteğinle farkını ortaya koydun! Şimdi de Vodafone KaraKartal’la bu bitmek bilmeyen desteğini daha üst çıtalara taşıyacaksın.

Mevcut tarifene ek olarak alacağın aylık 1 TL, 3 TL ve 5 TL’lik Destek Paketleriyle Beşiktaş daha da yükselecek. Sen de kazanacağın ayrıcalıklarla hem Siyah Beyaz aşkını cümle aleme gösterecek hem de Beşiktaş’a bir gün değil her gün destek olacaksın.

Beşiktaş’la beraber senin de kazanacağın ayrıcalıklar:

Yurtdışında Beşiktaş’a tam destek!

Beşiktaş’ı yurtdışında da yalnız bırakma! Vodafone KaraKartal’lı 20 şanslı taraftarımızı, yurtdışı maçlarında takımla birlikte seyahat etme şansı bekliyor.

Beşiktaş’ı tribünden destekle!

Vodafone KaraKartal’lı şanslı taraftarlarımız, Vodafone Arena bitene kadar maçların oynanacağı Atatürk Olimpiyat Stadı’nda, Beşiktaş’ın oynayacağı maçlara bilet kazanarak Beşiktaş’a tribünden destek verecek.

Beşiktaş’ı yerinde destekle!

Vodafone KaraKartal’lı olunca sadece tribünde değil, antrenman ziyaretiyle Beşiktaş’a yerinde de destek olursun.

Beşiktaş’la sosyalleş, unutamayacağın anıların olsun!

Vodafone KaraKartal’lı olmak demek ayrıcalıklı olmak demek! İster futbolcularla, ister takımla fotoğraf çekmek, birlikte yemek yeme şansı elde etmek demek.

Yuvayı ziyaret etme şansı yakala!

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena’yı ziyaret ederek, yuva özlemini dindirme şansı yakala.

Arma aşkını imzaya dönüştür!

Vodafone KaraKartal ile hayranı olduğun futbolculardan imzalı forma ya da top kazanma şansı yakala.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.