Kampanya Bulucu

Vodafone Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Vodafone ile Media Markt işbirliği ile yapılmış olan bu kampanya sayesinde Vodafone Esnaf abloneleri mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden yapacakları 1000 Tl ya da üzerinde olan tüm alışverişleri için o an 100 TL indirim kazanabilecekler.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya 20 Ocak 2017 ve 20 Şubat 2017 tarihleri arasında toplam bir ay boyunca kullanılabilecektir. Bu nedenle elde edeceğiniz kampanya kodlarını kullanabilmek için son gün 20 Şubat 2017.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle Vodafone Esnaf abonesi olması gerekiyor. Zira bu kampanya esnaflara özel yapılmış bulunmaktadır. Eğer Vodafone Esnaf abonesi iseniz ve bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey Avantaj Cepte uygulamasının “Kampanya” sayfası bölümünde yer alan “Kampanyaya Katıl” tuşuna basmaktır.

“Peki ama benim Avantaj Cepte uygulamam yok ben yapacağım?” mı diyorsunuz? Üzülmenize ve endişe etmenize hiç gerek yok.

Vodafone Kampanyası sayesinde bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey INDIRIM yazarak 6666 numarasına kısa mesaj göndermektir. Bu şekilde kampanya kodlarını alabilir ve 1000 TL ya da üzeri alışverişlerinizde anında 100 TL indirim kazanabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Şeyler

Mediamarkt.com.tr sitesi üzerinden yapılacak alışverişlerde ve kullanılacak olan indirim kodlarında aranan ilk öncelik siteye üye olmaktır. Alışveriş sepetinizi doldurduktan sonra sahip olduğunuz şifreyi “Ödeme Yöntemi Seç” bölümü üzerinde yer alan indirim kodu bölümüne girebilir ve bu sayede 100 TL indirimden yararlanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında elde edeceğiniz kuponlar tek kullanımlık olduğu ve kampanya süresi boyunca her bir kişinin bu kampanyadan yararlanabilme hakkının tek seferliğe mahsus olmasından kaynaklı olarak birden fazla alışveriş yapamayacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Bu kampanya kapsamında toplamda 250 adet indirim kodu bulunmaktadır. Bu sebeple de Vodafone kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin acele etmesi ve kuponlar tükenmeden indirimden yararlanması gerekmektedir.

Bu kampanyadan sadece aktif olan Vodafone Esnaf aboneleri faydalanabilecektir. Aktif abonelikleri dondurulan, iptal edilen, numara taşıma ile bir başka operatöre taşınan ya da kısıtlanan abonelerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir.

Bu kampanya kapsamında yer alan her şeyi değiştirme hakkı Vodafone ve Media Markt’a aittir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.