Kampanya Bulucu

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

Vodafone 26 yaş ve daha küçük kullancıları için çıkardığı kampanya kapsamında, Internet Avcıları oyununu hemen telefonuna indir, sokaklardaki bitleri avlamaya başla! Vodafone FreeZone’luysan avladığın bitleri anında hediye internet paketine veya indirimli internet paketine çevirebilirsin. İnternet avcıları uygulamasını indirmek için,

Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra İnternet Avcıları uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenmeyecektir. İnternet Avcıları  İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra İnternet Avcıları uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın.

Oyun Nasıl Oynanır?

Uygulamaya girdikten sonra etrafında gördüğün bitleri toplayarak hediye internet ya da indirimli internet paketlerine çevirebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya  31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.  Bu tarihler arasında bitleri toplayarak hediye internete ya da indirimli internet paketlerine dönüştürebilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • İnternet Avcıları Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin 26 yaş altı abonelerine özel hazırladığı bir /uygulamadır. Uygulamanın oyun platformunu ziyaretçi girişi ile tüm aboneler de kullanabilmektedir
  Bit: Kullanıcıların arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile data paketi kazanmak ya da satın almak için toplayacakları karakterlerdir.
  Özel Bit: Belli dönemlerde belli lokasyonlara kısıtlı süre için eklenen, kullanıcının direkt data paketi kazanmasını sağlayan değerli bit karakteridir.
  Internet Avcıları kullanıcısı: Servis’e kayıtlı bireysel veya kurumsal aktif Vodafone hat sahibi/kullanıcısı olan Vodafone müşterileridir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  Internet Avcıları uygulamasını kullanan aboneler aşağıdaki hak ve yükümlülükleri kabul etmiş sayılır:
 • Kullanıcı üyeliğimin, işbu Kullanım Koşullarını kabul etmem halinde Uygulama aracılığı ile abonelik ve bilgilerimin Vodafone sistemlerinden teyit edilmesinden sonra aktif hale geleceğini,
 • Vodafone’un, Kullanıcı başvurumu reddedebileceğini, bu durumda Vodafone’dan hiçbir şekilde tazminat talebinde bulunamayacağınızı kabul edersiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.