Kampanya Bulucu

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava Dakika

Vodafone müşterilerine özel hediye çarkı ile yüzlerce dakika kazanabilirsiniz. Hediye çarkını çevirebilmek için, Vodafone Yanımda uygulamasını edinmeniz gerekiyor.  Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenemeyecektir. Vodafone Yanımda  İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Vodafone yanımda uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Daha sonra #BanaNevar kısmından kendinize özel kampanyaları bulabilirsiniz. Bana Ne Var bölümündeki hediye çarkını çevirerek, her hafta sürpriz hediyeler de kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında yüzlerce bedava dakika, konuşma paketleri kazanmanız mümkün.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Daha doğru şekilde ifade etmek gerekirse şuan ki hali ile bu tarihe kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten itibaren kampanya kapsamında bazı değişiklikler olabilir. Kampanyadan faydalanırken Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yalnızca dakika değil internet ve Kısa mesaj paketleri de hediye edilebilir. Bu hediyeler sistem tarafından otomatik bir şekilde şansınıza bağlı olarak verilmektedir. Kampanya hususunda verilen ödüllerin dağıtımı Vodafone tarafından gizlidir.  Müşteriler hediyelerini Vodafone tarfından gönderilen bilgi mesajından sonra diledikleri gibi harcayabilirler. Hediyelerin kullanım süreleri hediyeden, hediyeye değişiklik göstermektedir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan yalnızca aboneler 25 TL ya da daha üzeri TL yüklemelerinde faydalanabilirler. Faturalı aboneler ise direkt olarak kampanyadan faydalanabilirler.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 1000 dakika yalnızca Vodafone yönünde geçerlidir.
  • Hediye ve indirimler her hafta otomatik bir kota ile belirlenir ve sınırlı olarak yenilenmektedir.
  • Aboneler tekliflerini kampanya süresince BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda mobil uygulaması aracılığı ile öğrenebileceklerdir. Bu sorguyu yapan abonelere tek seçenek hediye sunulacaktır. Seçenekler markalardan indirimler, hediyeler, Vodafone’lularla yurtiçi konuşma veya mobil internet hediyesi olabilecektir.
  • Vodafone’ nin tüm hakları gizlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.