Kampanya Bulucu

Vodafone Gelenler de Davet Edenler de Kazanıyor

Vodafone hem yeni gelen müşterilerini, hem de mevcut müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanya başlattı. Bu Vodafone kampanyası ile hem Vodafone yeni gelenler, hem de onları davet edenler 3.000 dakika ya da 3 GB internet kazanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Vodafone gelmiş olduğunuzda hem siz, hem de sizi davet eden arkadaşınız Vodafone’lularla konuşabileceğiniz 3.000 dakika ya da cepten kullanabileceği 3 GB internet kazanıyor. Üstelik gelen kişi başka bir arkadaşını daha davet ederse, buna ilave olarak yine Vodafone yönüne 9.000 dakika ya da 9 GB internet kazanıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem yeni abone olacak olan müşteriler, hem de mevcut aboneler yararlanabilir. Fakat ikisi de farklı açılardan yararlanır. Yeni aboneler davet eden kişiyi referans göstererek, mevcut aboneler de bu referansı onaylayarak bu kampanyadan yararlanabilecekler.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihler arasında geçiş yapmalı ve SMS ile onay verilmelidir. Geçiş yaptıktan sonra SMS ile referans gösterilmeyen ve onaylanmayan durumlarda herhangi bir hediye verilmeyecektir.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Numaranızı Vodafone taşıdıktan sonra telefonunuzun mesaj bölümüne dakika için DK internet için ise GB yazıp, bir boşluk bırakıp, referans olarak gösterdiğiniz numarayı da ekleyerek 1005’e göndermek gerekir. Daha sonra referans olarak gösterilen kişiye bir bilgilendirme mesajı gider. Davet eden kişi bunu onaylamak için telefonun mesaj bölümüne EVET yazıp, bir boşluk bırakıp dakika için DK ve internet için GB yazarak 1005’e göndermelidir. Daha sonra kampanya aktif hale gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.