Kampanya Bulucu

Vodafone Freezone’dan Yeni özgür İkili Kampanyası

GSM operatörleri, iletişim ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak ve diğer iletişim markalarından önde olmak maksadı ile kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Şimdi Vodafone Freezone faturasız hatlar için hem internet hem de SMS avantajı sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone kampanyası ile ayda sadece 17 TL ödeyerek 11.000 SMS ve 500 MB internet alabilme şansınız bulunur. SMS’in 10.000’i sadece Vodafone’lulara gönderilir iken 1.000 SMS her yöne gönderilebilir. Bu Yeni Özgür İkili paketi ile aldığınız haklar 30 gün boyunca kullanılabilir. 30 günün sonunda kullanılmayan SMS ve internetler otomatik olarak silinir. Yeterli bakiyeniz olması durumunda 30 gün sonra kendisini yeniler.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Freezone kampanyalarından Vodafone faturasız hat sahibi olan ve 26 yaşının altında olan herkes yararlanabilir. Kampanyadan yeni aboneler ve mevcut aboneler aynı koşullarda yararlanır. Yapmanız gereken tek şey Yeni Özgür Genç tarifesine geçtikten sonra bu paketi almak.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Alınacak paket sadece Yeni Özgür Genç Tarifesinde geçerli olacaktır. Bu tarifeye geçtikten sonra telefonunuzun mesaj bölümüne Y IKILI yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer yeterli bakiyeniz var ise, ücret hesabınızdan kesilecek ve paket hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli Olacak?

Kampanya için belirlenen son katılım süresi 31 Aralık 2015’tir. Yani kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar istediği zaman paketten faydalanabilir.

Bu Paketten İstediğim Kadar Faydalanabilir Miyim?

Kampanya kuralları gereği paketten 30 gün içerisinde sadece 1 defa faydalanabilirsiniz. Paketin kullanım hakkı bittiğinde tarifeniz üzerinden standart ücretten ücretlendirilirsiniz ve 30 günün sonunda yeterli bakiyeniz var ise otomatik yenilenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.