Kampanya Bulucu

Vodafone FreeZone’dan Yeni Özgür Genç Tarifesi

Son zamanlarda faturalı hatlara yapılan avantajlı kampanyalar, faturasız hatların pabucunu dama attı. Vodafone FreeZone bu durumu bozarak avantajlı bir faturasız hat tarifesi çıkardı. Bu Yeni Özgür Genç tarifesinde hiçbir yükleme şartı bulunmadan her yöne 10 dakikası 65 kuruştan konuşabilirsiniz.

Bu kampanya da ne düzenli TL yükleme şartı bulunuyor ne de farklı bir koşul. Üstelik hiçbir süre sınırlaması olmadan dilediğiniz kadar 10 dakikası 65 kuruştan konuşabilirsiniz. Bu tarifeye geçmek için telefonlarınızın mesaj bölümüne YENİOZGUR yazarak 7000’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bunun yanında SMS ve internet de olsun istiyorsanız, Yeni Özgür İkili paketini alabilirsiniz. Bu pakette 17 TL’ye hem 11.000 SMS, hem de 500 MB internet alabilirsiniz. Almış olduğunuz paketi 1 ay boyunca kullanma şansınız var. Eğer paket almadan mesaj gönderirseniz Yurt içi SMS 33 kuruştan, yurtdışı SMS 75 Kuruştan ücretlendirilir.

Vodafone Yükleme Koşulsuz

Yeni Özgür Genç Tarifesi Vodafone Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Tarife 2 Ekim 2013 itibariyle abone alımına açılmıştır.
Tarifeden 26 yaş altı ; hattı kendi üzerine olan veya hattın kullanıcısı olan bireysel TC vatandaşı aboneler faydalanabilir.
Bir abone maksimum 3 hattıyla Yeni Özgür Genç tarifesi aboneliğinden faydalanabilir. Yeni Özgür Genç Tarifesinde yükleme sartı yoktur. Dolayısıyla yukleme yapılması durumunda indirimli; yapılmaması durumunda indirimsiz tarife yoktur.
Aboneler hayat döngüsü kuralları içinde iptal statusune kadar tarifeden faydalanır. Özgür Genç tarifesinde uygulanan tarifede Ücretlendirme periyodu 10 dak/65 kuruş için ilk 65 saniyesi 46,25 kuruş, 60 sn den 600.saniyeye kadar olan kısım 18,75 kr olarak ücretlendirilir.
Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
Yurtiçi SMS ücreti 33 kr/adet ; Heryöne Maksi SMS paketi alındığı takdirde, paket limit aşımında yurtiçi SMS’ler 33 kuruş/adet olarak ücretlendirilecektir. MMS ücreti 80 kuruş/adettir.
MMS ücreti 80 kuruş/adettir.
Yurtdışı SMS fiyatı 75 kuruş/adettir
Vodafone tarife şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK ya yasal kurallar cercevesinde bildirerek tarifeye sonlandırma hakkını saklı tutar.
Tarifeye kayıt için “YENIOZGUR” yazıp 7000’e gönderilmesi gerekmektedir.
Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Data ve sms paketleri alınması halinde Özgür Genç tarifesinde abonelerimize sunulan 2.000 dk haftasonları veya 2.000 dk geceleri konuşma promosyonu, Vodafone Freezone Yeni Özgür Genç tarifesi ile birlikte geçerli değildir. Özgür Genç tarifesinden , Yeni Özgür Genç tarifesine geçişlerde, 2.000 dk haftasonu veya gece Vodafone ularla konuşma promosyonları sonlanacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.