Kampanya Bulucu

Vodafone Freezone’dan 1 GB Esnek Tarife Aylık 19 TL

Akıllı cep telefonlarının yaygınlaşması ile internet ihtiyacı SMS ve dakika kadar gerekli, hatta daha gerekli hale geldi. Bu nedenle tüm tarifeler de buna göre yeniden revize edilmeye başlandı. Yeni başlayan bir Vodafone kampanyası ile faturasız hatlara özgü yeni bir esnek tarife sunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile ayda sadece 19 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 5.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 1 GB İnternet alabilme şansınız var. Üstelik hafta sonları geceleri tüm Vodafon’lularla 2.000 dakika konuşma da hediye.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Kampanya Vodafone’a Geçen ya da yeni hat alan bireysel ve faturasız tüm hat sahipleri içindir. Ayrıca gençlere özgü olarak çıkarılan bu kampanyada yaş sınırlaması da bulunuyor. Kampanya sadece 26 yaşın daha altında ki kullanıcılar için geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Geçebilirim?

Geçiş yaptıktan ya da yeni hat aldıktan sonra 30 gün içerisinde bu tarifeden yararlanabilirsiniz. Tarifeye geçmek için telefonun mesaj bölümüne ESNEK 1GB yazarak 7000’e göndermek gerekiyor. Gelen onay mesajı ile tarifeye geçebilirsiniz. Gece hediye edilen dakikalar için ise yine mesaj bölümüne BİZE UYKU YOK HS yazarak 7000’e göndermek gerekiyor.

Kampanya Paketi İçin Her Ay Mesaj Mı Göndermem Gerekiyor?

Kampanyaya bir kere kayıt olmuş olduğunuzda istediğiniz özellikler 30 gün boyunca geçerli olacak şekilde hattınıza yüklenir. 30 gün sonra tüm içerik silinir ve yeterli bakiyeniz olması durumunda otomatik olarak yenilenir.

Yeterli Bakiyem Yok, Yine de Paket Yenilenir Mi?

Paketi iptal etmediğiniz sürece, bakiyeniz olmasa da yüklemiş olduğunuz anda hemen yenilenecektir. Eğer yenilenmesini istemiyorsanız dönem bitmeden ya da yeniden yükleme yapmadan paketi iptal etmeniz gerekecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sefika kacar dedi ki:

    esnek 1 gb paketi nasıl iptal olcak pekı

  2. meryem dedi ki:

    Bakiye olmasada yenilenecek mi.para yüklendiği zaman mı yenilenecek. Anlayamadım