Kampanya Bulucu

Vodafone Freezone’a Geçiş Nasıl Yapılır? Kampanyaları ve Paketleri

Vodafone Freezone; tarife, paket veya herhangi bir kampanyaya bağlı olmayan, Vodafone’un gençlik platformudur. 26 yaşın altındaki tüm Vodafone kullanıcıları, yalnızca bir SMS göndererek Freezone’lu olarak birbirinden avantajlı kampanyalardan faydalanabilir, birçok yerde çeşitli indirimler kazanabilir.

Vodafone Freezone’lu Nasıl Olunur?

Vodafone Freezone, birçok fırsatı bünyesinde barındıran bir gençlik kulübüdür. Vodafone kullanıcılarına birbirinden avantajlı fırsatlar, umulmadık yerlere davetler ile daha eğlenceli bir hayat sunmak amacıyla geliştirilmiş bir kampanya ve olanak tarifesi olan Freezone’a katılım için tek şart 26 yaşın altında olmak. Üstelik hattınızın sizin üzerinize olması da şart değil; sadece 26 yaşın altında bir Vodafone kullanıcısı olmanız yeterli. Sonrasında yapmanız gereken tek şey SMS göndermek.

Vodafone Freezone geçiş işlemi, tek adımdan oluşan, oldukça basit bir işlemdir. Yapmanız gereken tek şey cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek büyük harflerle FREEZONE yazıp 1525’e SMS göndermek. Şartları sağlamanız halinde tarafınıza geçiş işleminin tamamlandığına dair bir mesaj iletilecektir. Ayrıca gönderdiğiniz SMS’in ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Daha önceden Freezone’un avantajlı dünyasına katılıp katılmadığınızı sorgulamak için ise FREEZONESORGU yazarak 1525’e SMS atabilirsiniz.

Neden Freezone’lu Olamıyorum?

26 yaşın altında bir Vodafone kullanıcısı olmanıza rağmen Freezone’lu olamıyorsanız muhtemelen hattınız bir başkasının üzerine kayıtlı olabilir. Bu durumda dahi Freezonue’lu olmanız mümkün. Hat sahibinin sizi hattın aktif kullanıcısı olarak tanımlatması halinde Vodafone FreeZone’un avantajlı dünyasına katılabilirsiniz. Tanımlatma işlemi herhangi bir Vodafone Cep Merkezi’nde gerçekleştirilebilir. Bu işlemi yapabilmek için hat sahibinin T.C kimlik kartı ile başvuruda bulunması yeterli.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Hemen Bağlanın: Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Vodafone Freezone Paketleri

Gençlere yönelik dönemsel kampanyalar düzenleyen Vodafone, sinemadan yeme içmeye, oyundan müzik ve eğlence dünyasına kadar önemli markalarla ortak projeler düzenliyor. Freezone’un fırsatları elbette bunlarla sınırlı değil; Freezone aboneleri dönemsel olarak içeriği değişen kampanyalar sayesinde bedava internet hakkına da sahip oluyorlar.

Vodafone Freezone Sinema Kampanyası

Vodafone Freezone, birçok marka ile ortak kampanyalar geliştirerek abonelerine büyük fırsatlar sunuyor. Milyonlarca Vodafone kullanıcısını cezbeden fırsatların başında ise sinema kampanyası geliyor.

Vodafone’un dönemsel olarak Freezone kullanıcıları için sunduğu sinema kampanyası kapsamında verilen şifreler tek kullanımlıktır ve şifrenin alındığı gün boyunca geçerlidir; kullanılmayan şifreler bir haftanın sonunda geçerliliğini kaybeder. Bu şifreler ile bedava sinema bileti, mısır kampanyası, 3D gözlük kampanyası gibi fırsatlardan yararlanılabilir.

Vodafone Freezone Yemek Kampanyaları

Vodafone, Freezone’lu bütün abonelerine dönemsel olarak yemek kampanyaları düzenliyor. Yeme içme sektörünün önde gelen markaları ile ortak düzenlenen kampanyalarda Vodafone Freezone aboneleri sipariş verecekleri menülerde %50’ye varan indirimler kazanabiliyorlar.

Yemek kampanyaları geçerli olduğu tarihler arasında, ilgili yemek firması ve Freezone sitesinde belirtilen anlaşmalı restoranların siparişlerinde geçerli oluyor. Özellikle üniversite öğrencisi gençlere hitap eden yemek kampanyaları, yemek sitelerinin mobil uygulamalarında geçerli olmayabiliyor. Örneğin; Yemeksepeti ile bir kampanya yürütülüyorsa bu kampanya Yemeksepeti mobil uygulamasında geçerli olmayıp yalnızca internet sitesinden verilen siparişlerde geçerli olabilir. Bu yüzden dönemsel yemek kampanyaları ilan edildikten sonra kampanya şartlarını okumakta fayda var.

Bedava İnternet Kampanyalarını Kaçırma: Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Freezone yemek indirimi fırsatlarından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip, Avantaj Cepte bölümünden tek kullanımlık şifrenizi almanız yeterlidir. Kampanyanın sadece Vodafone Freezone üyelerine özel olduğunu ve yalnızca Vodafone menülerinde geçerli olduğunu tekrar hatırlatalım.

Vodafone Freezone Dijital Oyun Kampanyaları

Freezone’a özel Gamer paketlerinden herhangi bir tanesini satın almanız Zula, League of Legends ve diğer onlarca popüler oyuna özel Vodafone Freezone Kasası’na sahip olabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasının Avantaj Cepte bölümünden tek kullanımlık şifrenizi alarak hayranı olduğunuz oyunlar için birçok item veya avantaj kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Müzik, Video ve Diğer Eğlence Kampanyaları

Freezone ve dünyanın önde gelen müzik platformlarının ortak yürüttükleri Vodafone Freezone kampanyaları sayesinde milyonlarca yerli ve yabancı şarkıyı cep telefonunuza reklamsız bir şekilde indirebilirken aynı zamanda ücretsiz premium üyelikler de kazanabilirsiniz. Bu üyelikleri ister cep telefonunuzda, ister bilgisayarınızda isterseniz de tabletinizde kullanabilirsiniz.

Video izlemeyi seven Freezone kullanıcıları için de dönemsel kampanyalar uygulanıyor. Freezone üyesi gençlere YouTube, İzlesene ve diğer popüler video izleme platformlarında geçerli olan onlarca GB internet hediye veriliyor.

Eğer Başka Bir Operatörde Gençlik Tarifesi İstersen: WOOPS Nasıl Yapılır?

Vodafone Freezone Bedava İnternet Kampanyaları

Freezone dönemsel olarak tüm kanallarda geçerli olan bedava internet kampanyaları düzenleyebiliyor. Özellikle, Freezone dünyasına ilk kez katılan herkese hoş geldin hediyesi olarak sürpriz internet paketleri hediye ediliyor.

Vodafone Freezone’un avantajlı ek paketlerini güncel olarak takip etmek için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone’un kampanya avantajlarını güncel olarak takip etmek için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone’un avantajlı marka fırsatlarını güncel olarak takip etmek için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone Tarifeleri

Vodafone Freezone Faturasız

Herhangi bir tarife kısıtlaması bulunmayan Vodafone Freezone’da ister faturalı hat sahibi isterseniz de faturasız bir Vodafone hat sahibi olabilirsiniz. Faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği paketler genel hatlarıyla şu şekildedir:

  • Vodafone Freezone Saçma Güzel Paketleri: İhtiyacınıza göre kendiniz oluşturabileceğiniz bir Saçma Güzel paketinde Instagram, Gamer Video veya Müzik maketlerinden birini seçebiliyorsunuz. Sınırsız WhatsApp kullanımı içeren bu paketlerde 4GB, 8GB, 10GB veya 14GB’lık internet paketleri blunuyor. Bunların yarısı ise sadece seçmiş olduğunuz Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinde kullanılabiliyor. Buna ek olarak ayrıca 250 SMS hakkınız da bulunuyor.

Vodafon Freezone’un güncel Saçma Güzel paket ücretlendirmeleri için TIKLAYINIZ.

Vodafone Freezone Faturalı

  • Faturalı Saçma Güzel Paketler: Freezone faturalı Saçma Güzel paketleri 6-8-10-16-Online S, Online M ve Online L paketlerinden oluşuyor. Bu paketlere abone olarak sınırsız WhatsApp kullanımının yanı sıra seçeceğiniz pakete göre her yöne yüzlerce dakika kazanmanız mümkün. Gamer Video Paketi, Instagram Paketi veya Spotify Müzik Paketi ile ihtiyaç duyduğunuz tarifeyi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu tarifelerin içeriğini istediğiniz gibi oluşturmanın dışında, ayda bir defa da değiştirebilme şansına sahipsiniz. Örneğin bir ay Spotify Müzik Paketi, başka bir ay Gamer Video, farklı bir ayda da Instagram Paketi’ni tercih edebilirsiniz.

Vodafone Freezone tarifeleri arasında ön plana çıkan Saçma Güzel paketlerin güncel fiyatlandırmasını öğrenmek için TIKLAYINIZ.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.