Kampanya Bulucu

Vodafone Freezone Esnek Tarife: 25 TL

Vodafone, gençleri hedef alarak başlatmış olduğu Freezone Esnek tarifesini, gençlerin kendi tarifelerini oluşturabilecek ve esnetebilecek bir tarife olarak piyasaya çıkardı. 25 TL ile dakika, SMS ve İnternet alabileceğiniz bu tarifede istediğiniz özelliği esnetebiliyorsunuz.
Esnek tarifeye geçmek için yapmanız gereken tek şey telefonlarınızın mesaj bölümüne ESNEK yazarak 7000’e göndermeniz. Daha sonra 25 TL yüklemeden tarifeni seçip istediğin özelliği esnetmelisin. Normal şartlarda 250 dakika, 1000 SMS ve 500 MB interneti olan paketin içinden seçtiğin bir tanesini esnetebiliyorsun. Bir daha ki ay esnettiğin tarifenin esnekliğini başka bir şey ile değiştirmek istiyorsanız, yine mesaj atmak yeterli olacaktır. Bu tarifeyi kullanırken tarifende ne kadar özellik kaldığını da sorgulayabiliyorsunuz. Telefonların mesaj bölümüne SOR ESNET yazıp, sorgulamak istediğiniz paketin kodunu yazarak 7000’e gönderebilirsiniz. İsterseniz tarife de esnetmiş olduğunuz paketlerin esnekliğini durdurabilirsiniz. Bu sayede bir sonra ki ay normal olarak devam edecektir.

Vodafone Freezone Esnek Tarife
Vodafone Freezone Esnek Tarife Kampanyasının detayları şu şekilde:
Yeni Esnek Tarife:

Tarife içerikleri, numarasını Vodafone’a taşıyanlar ve yeni hat alanlar için geçerlidir. Yeni Esnek Tarife, Vodafone’a hattını son 30 gün içinde taşıyan veya yeni hat alarak Vodafone abonesi olan ve son 90 gün içinde hattını Vodafone’dan taşımamış olan bireysel 26 yaş altı faturasız abonelikler için geçerlidir.
Aboneler bu tarife kapsamında 25 TL karşılığında yurtiçi her yöne geçerli 250 dk, 1000 SMS&MMS ve 500 MB sahibi olurlar. Yurtiçi her yöne kullanılabilecek SMS&MMS’ler tek bir kotada müşteriye verilir (toplam 1000 olacak şekilde).
Abonenin tarife kapsamındaki dakikaları alabilmesi için herhangi bir yüklemek koşulu bulunmamaktadır. Tarife ücreti abonenin bakiyesinden tahsil edilmesiyle birlikte belirtilen içerik abonenin hesabına yüklenir.
Tarife içeriği yüklendikten 30 gün sonra abonenin bakiyesinde yeterli tutar bulunduğu durumda abonenin tarifesi yenilenir. Yeterli tutar bulunamadığı durumda yeterli bakiye koşulu sağlanana kadar abone yukarıdaki ücretler üzerinden ücretlendirilir.
Abonelere tarife yenilemelerinden 3 gün önce bilgi verilir.
Tarife kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir; bir sonraki aya devretmez.
Tarife kapsamındaki dakikalar sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma ve ses kullanımları için geçerlidir. Tarife kapsamındaki içerikler roaming, yurtdışını arama, özel servis aramaları, TT servisleri, uydu görüşmeleri ve diğer hizmetlerde geçerli değildir. 444’lü numaralara ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralara doğru yapılan aramalar tarife kapsamındadır.
Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir. Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir. Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
Tarife kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez. Tarife kapsamında yüklenen dakikalar, 60 saniyelik ücretlendirme periyodu ile ücretlendirilir. Tarife kapsamında yüklenen dakikaların FCT içinde ve konferans çağrılarında kullanımına izin verilmez.
Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için tek taraflı kısıtlanma hakkı bakidir.
Cep Aran Kampanyası bu tarife ile birlikte geçerli değildir.
Bu tarifeye geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.
Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara ve gri listelerinde bulunan aboneler bu tarifeden yararlanamazlar.
Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Yeni Esnek Tarifelere kayıt olan aboneler, tarifeleri üzerine, Esnek İnternet (aylık 500 MB), Esnek Dakika (aylık yurtiçi her yöne 250 dk), Esnek Mesaj (aylık yurtiçi her yöne 4000 mesaj ve Vodafone’lularla 5000 mesaj) seçeneklerinden farklı maksimum 2’sini seçerek, tarife içeriklerini ücretsiz olarak artırabilirler. (Aynı paket aynı kullanım dönemi içerisinde üst üste 2 defa alınamaz, yani bir müşteri, Esnek İnternet Paketi’ne 2 defa kayıt olup 2 adet Esnek İnternet Paketi alamaz. 3 seçenek asrasında 1 veya 2 farklı seçenek olacak şekilde tercih yapmalıdır.) Ek Esnek Paketler, kayıt olunduktan sonraki ilk tarife yenilenmesinden itibaren geçerlidir ve iptal edilmedikçe tarife içeriğinin her yenilenmesinde, tarife içeriği ile birlikte yenilecektir. Esnek Paket hakları, tarife içeriklerinin kullanım süresince kullanılabilecektir.
Yeni Esnek Tarife +1 GB Kampanyası:

16 Haziran 2014 itibari ile Yeni Esnek Tarife’ye üye olan ve tarife içeriği 25 TL karşılığında yenilenen abonelere, Yeni Esnek Tarife dahilindeki 250 dk , 1000 mesaj ve 500 MB internete ek olarak 30 gün boyunca (tarife içeriğinin geçerlilik tarihi süresince) kullanabilecekleri 1 GB internet hediye edilecektir.
Kampanya son faydalanma tarihine kadar, tarife içeriğinin her yenilendiği ay, ek olarak 1 aylık (tarife içeriğinin geçerlilik süresi boyuncageçerli) +1 GB verilmeye devam edilecektir. Kampanyaya katılım 16 Haziran 2014 itibari ile otomatik olarak gerçekleşecektir. (Tarifeye kayıt olan aboneler, ek kayıta gerek olmadan kampanyaya dahil olacaktır.)
Kampanya iptal seçeneği bulunmamaktadır.
Kampanya son abone alım tarihi kayıt tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyaya dahil olan aboneler, aylık +1 GB hediyelerini 31 Aralık 2015’e kadar tarife içerikleri her yenilendiğinde alacaklardır. 31 Aralık 2015 sonrasında, tarife içeriklerinin yenilenmesi ile birlikte +1 GB aylık hediye verilmeye devam edilmeyecektir. Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır. Otomatik olarak kayıt olunacaktır.
Yeni Esnek Tarifeler Vodafone’lularla Sınırsız SMS Kampanyası:

Yeni Esnek Tarife’ye kayıt olan aboneler, 16 Haziran 2014 itibari ile tarifeleri yenilendikçe (25 TL karşılığında tarife içerikleri yüklendikçe) ek olarak Vodafone’lularla sınırsız SMS hakkı kazanacaklardır. Verilen sınırsız SMS, bir ay boyunca yurtiçi Vodafone’lular yönüne geçerli olacaktır.
31 Ekim 2014’e kadar, her tarife içeriği yenilenmesinde, sınırsız 1 ay geçerli SMS içeriği yüklenmeye devam edecektir. 31 Ekim 2014 sonrası tarife yenilenmelerinde, tarife içeriğine ek olarak Vodafone’lularla sınırsız SMS hakkı verilmeye devam edilmeyecektir.
Hediye SMS’ler katma değerli servisler ve uluslararası harcamalar için kullanılamaz.
SMS paketlerinin tarifede verilen aynı yöne doğru SMS’e ve tarifeye göre kullanım önceliği bulunmaktadır. Hediyeler aboneye ait aktif kullanım sürelerini etkilemeyecektir. Hediye olarak verilen mesajlar üçüncü sahışlara transfer edilemeyecektir.
1 GSM numarası sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ayşegül dedi ki:

  Nasıl iptal edebilirim

  1. kampanyabulucu dedi ki:

   444 0 542 yi arayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   1. Ozlem dedi ki:

    Gerçekten iptal ediliyormu cikiliyormu faturalidan