Kampanya Bulucu

Vodafone Faturasızdan Faturalıya Geçişin Cazip Fırsatı

Artık cep telefonu operatörlerinin cazip imkanları yavaş yavaş faturalı hatlara doğru geçiyor. Öyle görünüyor ki yakın bir zamanda hemen bütün hatlar faturalı olacak. Bununla ilgili cazip bir fırsatı da Vodafone sunuyor. Siz www.kampanyabulucu.com takipçilerini bilgilendirmek amaçlı bu konuyu inceledik ve detayları sizin için paylaşıyoruz.

Vodafone Faturalı hat tarifelerinde 19 TL’den başlayan ve istediğiniz özelliklere göre fiyatı değişen onlarca avantajlı tarife bulunuyor. Dilerseniz aylık 19 TL’ye doya doya konuşabileceğiniz, internete girebileceğiniz bir tarifeye geçebilirsiniz.

Faturalı hatta insanları en çok korkutan şeylerden biri faturayı geçme korkusudur. Vodafone bunu da düşünerek Fatura Stop sistemi ile limit aşımlarında otomatik olarak duruyor. Bu sistem sayesinde aylık ödemeniz gerekenden 1 TL fazlasını bile ödemezsiniz. Ayrıca kontör bitmesi gibi dertlerle konuşmanın kesilmesi derdi yaşamazsınız. Vodafone çekim gücü olarak kendisine o kadar güveniyor ki, konuşurken telefonun sebepsiz kesilmesi durumunda o konuşmadan herhangi bir ücret almıyor.

Vodafone Faturasızdan Faturalıya Geçiş

Ayrıca sürekli olarak yapmış oldukları avantajlı ve uygun cihaz kampanyaları ile faturanıza ek uygun ücretler ile yeni cihazlar alabilirsiniz. Üstelik Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş yaptığınızda ilk 6 ay boyunca toplam 4 GB internet de Vodafone’dan hediye. Faturalı hatta geçmek için adınıza düzenlenmiş bir fatura ve kimlik ile Vodafone bayilerine gelmeniz yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.