Kampanya Bulucu

Vodafone Fatura Sorgulama

Müşterilerine değer veren, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışa Vodafone, Fatura sorgulama hususunda da birçok alternatif sunmakta. Online self servis, IVR ve SMS kanallarıyla fatura sorgulama yapabilirsiniz. Bu haberimizde Vodafone fatura sorgulamanın yollarını sizler için ayrıntılı olarak araştırdık ve yazdık. İşte Vodafone fatura sorgulama yolları..

Online Self Servis Sayfasından Fatura Sorgulama

Ödenmiş veya ödenmemiş faturalarınızı sorgulatıp öğrenebilirsiniz. Ödeme tarihi, son ödeme tarihi ve fatura tutarını da görüntüleyebilirsiniz.

Yasal e-faturanızı pdf formatında görüntüleyebilir, bilgisayarınıza indirebilir veya e-postanıza gönderebilirsiniz. Son 6 aya ait ayrıntılı görüşme bilgilerinizi de online self servis’ten görüntüleyebilirsiniz.

Faturanızı detaylı olarak inceleye de bilirsiniz. Fatura detayınızı tıkladığınız zaman kullanım detaylarınızı tarih, kullanım tipi ve tutar gibi ayrıntılarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Fatura ayrıntılarınızı daha sonra detaylı olarak incelemek istiyorsanız Excel’e aktarabilirsiniz.

Var olan faturanızın haricinde güncel görüşme tutarınızı da online self servis fatura işlemleri menüsünde yer almakta olan Güncel Görüşme Detayı bölümünden inceleyebilirsiniz.

IVR Yoluyla Fatura Sorgulama

IVR kanalıyla güncel fatura ve fatura ödenebilen bankaların bilgilerinizi hemen dinleyebilirsiniz. Ücretlendirme şebeke içi tarife üzerinden yapılır. Cep Limitsiz tarifeliler için 7001’i aramanın dakika ücreti 30 Kuruş’tur. Cep Avantaj tarifelerinde 7001 ücretlendirmesi 40 Kuruş’tur. Cep telefonunuzdan 7001’i veya herhangi bir sabit veya GSM hattan (0542) 7001 000’ı arayabilirsiniz.

SMS Yoluyla Fatura Sorgulama

Fatura sorgulama servisi ile sms yolunu kullanarak istediğiniz zaman faturanızı sorgulayabilirsiniz. GUNCEL FATURA yazıp 7000’e ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Fakat size gelen bilgilendirme mesajı son 48 saatlik kullanımları kapsamayabilir. Güncel faturalara tarifenizde var olan indirimler dahil edilmemektedir.

40 dakikalık ücretli görüşmenizi doldurduktan sonra otomatik olarak uyarılmak için SURE ABONE yazıp mesajınızı 7001’e göndermeniz gerekmektedir. Hattınız kısıtlı ise GUNCEL yazıp 7001’e sms göndererek güncel faturanızı sorgulatabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.