Kampanya Bulucu

Vodafone Fatura Öğrenme

Artık Vodafone fatura bilgilerinizi öğrenmek hiç zor değil. Bir telefon uzağınızda da diyebiliriz. Vodafone her konuda kolaylık sağladığı gibi fatura öğrenme konusunda da müşterilerinin işini oldukça kolaylaştırıyor. İstediğiniz an, dilediğiniz yerde sadece 7001’i arayarak faturanıza ait var olan bilgileri ve detayları öğrenebilirsiniz. Üstelik bu hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Vodafone Fatura Öğrenme Servisi İle Hangi Bilgilere Ulaşabilirsiniz?

Fatura ve ara ödeme bilgilerinizi, faturalanmamış harcama tutarlarınızı, faturanızı ve bu faturayı ödeyebileceğiniz bankaları öğrenebilirsiniz.

Fatura Öğrenme servisi ile faturanızın size gelmesini beklemenize gerek kalmaz. Dilediğiniz zaman bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vodafone Faturanızı Nasıl Görüntülersiniz?

Vodafone müşterileri ödenmiş ya da ödenmemiş bütün faturalarına Online Self Servis üzerinden ödeme tarihi ve son ödeme tarihi ile birlikte ulaşabilmekte.

Yasal E-Fatura kısmında PDF ikonuna tıklayarak Yasal E-Faturanıza PDF formatında ulaşabilirsiniz. Yasal E-Fatura Nedir peki?

Yasal E-Fatura Nedir?

E-Fatura adrese kağıt fatura gönderilmesi yerine, internet üzerinden e-mail adresinize fatura gönderimi yapılması demektir. Dilerseniz faturanız sms olarak da gönderilebilmekte.

Doğa dostu Vodafone doğayı korumak amacıyla e-fatura üzerinden fatura gönderimi yapan müşterilerine özel kampanya düzenledi. EFATURA yazıp boşluk bırakıp e-posta adresinizi sms fatura için ise SMSFATURA yazıp 7000’e sms gönderirseniz Vodafone 15 gün geçerli 1 GB internet hediye edecek.

Nasıl E-Faturalı Olabilirsiniz?

Online Self Servis üzerinden “Fatura İşlemleri” altından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak ya da Vodafone cep merkezlerinden de talep edebilirsiniz.

Bunca kolaylığın yanında bir de Vodafone’un Fatura Uyarı servisi de bulunmakta. Bu servis ile faturanız belirli bir miktara ulaştığında size ücretsiz olarak kısa mesaj gönderilir. Katılım sağlayacak müşterinin hattının aktif olması ve faturalı olması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.