Kampanya Bulucu

Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone, enflasyonla mücadele kapsamında kampanya düzenledi. Düzenlenen kampanya ile Vodafone’a yeni gelenlere ilk 3 ay 1 GB internet hediye! Mevcut Vodafone’lular ise bu süreçte internet paketine indirimli olarak sahip olabilirler.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Kampanya, 31 Ocak 2019 tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar kampanyaya katılım sağlanarak, sunulan avantajlardan yararlanılabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyadan, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları da yararlanabilir.
  • Paket, 3 fatura dönemi boyunca yenilenir. İsteyen kullanıcılar, paketten çıkış yapabilir.
  • Tarifeye geçiş yapıldıktan sonra; Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone Cep Merkezleri, Vodafone Çağrı Merkezi aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Bu seçenekler dışında; faturalı hat sahipleri DESTEK PAKETİ yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek, faturasız hat sahipleri de DESTEK 1GB yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilir ve bedava internetten yararlanabilirler.
  • Paketin kullanım limitine ulaşılması sonucunda, abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir. Eğer farklı bir internet paketi bulunmuyorsa, mevcut tarifenin standart internet ücreti üzerinden ücretlendirme yapılır.

1 GB Bedava İnternet Kampanyasından Yararlanacak Tarifeler

3 ay geçerli 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanacak olan Vodafone tarifeleri;

  • Uyumlu tarifeleri; Uyumlu 3, Uyumlu 5
  • Saçma Güzel tarifeleri; Saçma Güzel 4 GB, Saçma Güzel 8 GB, Saçma Güzel 10 GB, Saçma Güzel 14 GB, Saçma Güzel 16 GB
  • Red tarifeleri; Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Benim Pass’im, Redli Elite, Redli Elite Plus

Bu tarifeler dışında; Kafama Göre 8 GB, Faturasız Hesaplı 4 GB, Faturasız Hesaplı 6 GB tarifelerinde olan aboneler de kampanyadan yararlanabilir.

Vodafone’lulara Özel %50 İndirimli İnternet

Enflasyon ile mücadele kapsamında sunulan kampanyalardan birisi de %50 indirimli internet! Kampanyaya katılmak isteyenler, Vodafone Yanımda Uygulaması ile anında katılım sağlayabilirler. Kampanya ile birlikte 12 Türk Lirası ücreti olan 1 GB internet, %50 indirimli olarak 6 Türk Lirası ücret karşılığında sunuluyor.

%50 indirimli internet kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone aboneleri, 31 Aralık 2018 tarihine kadar yararlanabilirler. 1 GB internet paketi, 30 günlük ve tekrar etmeyen bir pakettir. Üst üste aynı paketten alım yapılamaz. Paket için geçerlilik süresi, onay mesajının ulaşması ile başlar.

Kampanya bitimi sonrasında aboneler, 1 GB internet paketinden 12 Türk Lirası ücret karşılığı yararlanmaya devam edebilirler.

Faturalı Abonelere Haftalık Pass Hediye!

Enflasyon ile mücadele kapsamında sunulan bir diğer kampanya ise, hediye haftalık Vodafone Pass!

Video Pass alan faturalı aboneler, haftalık Sosyal Pass sahibi oluyor. Sosyal Pass alan faturalı abonelere de haftalık İletişim Pass hediye ediliyor. Kampanyadan yararlanılması için, haftalık Video Pass ya da Sosyal Pass paketlerinden birisinin alınması gerekiyor.

Hediyeli Video Pass için; HVİDEO yaz 7000’e gönder.

Hediyeli Sosyal Pass için; HSOSYAL yaz 7000’e gönder.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.