Kampanya Bulucu

Vodafone E-Fatura’ya geçen Müşterilere Özel İnternet

E Fatura ya da Sms fatura servisine geçiş yaparak 1 GB İnternet kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda servisinden E fatura geçiş işlemini yapmanız mümkün uygulamayı indirmek için, Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama internet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenmeyecektir. Vodafone Yanımda  İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Vodafone yanımda uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. SMS ile geçiş yapmak isteyenler SMSFATURA yazarak 7000 , E- FATURA servisine geçiş yapmak isteyen müşteriler ise EFATURA E-POSTA adresinizi yazarak 7000 kısa mesaj gönderebilirsiniz.  Kampanyadan yalnızca bireysel müşteriler faydalanabilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihler dışında yapılan e fatura geçiş işlemlerinde promosyon hediye 1 gb internet verilmeyecektir. Bu internetin dışında bir paketi olmayan müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • “E-fatura’ya Geçiş Yapan Abonelere Özel Hediye Kampanyası” yalnızca Vodafone Bireysel Faturalı hatta sahip aboneler için, 30.11.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında geçerli elektronik posta adresleri üzerinden e-fatura talimatı veren veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler, talimatlarını takiben 1 sefere mahsus 15 gün geçerli olacak 1 GB promosyon hediyesi verilecektir.
  • Abonelere tanımlanacak 1 GB promosyon hediyesi, abonelerin tarifelerinde bulunan data haklarından önce kullanılacaktır.
  • Aboneler, kalan hediye internetlerindeki kalan kullanımlarını OZET yazıp 7000’e göndererek sorgulayabileceklerdir. Detaylı kullanımları için INTERNET SORGU yazıp 7000’e göndermeleri gerekmektedir.
  • Vodafone müşterileri bu kampanya ile kazandıkları interneti herhangi bir şekilde ticari yani para kazanmak için kullanamazlar. Yalnızca bireysel kampanyalarda geçerlidir.
  • Vodafone tüm hakları saklıdır. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi içinVodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.Vodafone 0542 542 00 00 numaralı hattı üzerinden yardım alabilirsiniz.
  • Vodafone kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanyadan tüm kampanya koşullarını sağlayan müşteriler faydalanabilir.
  • Kampanya hakkında herhangi bir dilek ya da şikayetiniz var iseVodafone resmi internet sayfası üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak ya da  0542 542 00 00 numarası dilek ya da şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.