Kampanya Bulucu

Vodafone Çok Satanlar Masasından Akıllı Telefon Alana Samsung Galaxy Tab 3 Ayda 10 TL

Vodafone’un başlatmış olduğu cihaz kampanyaları yine kendisinden oldukça söz ettirecek. Şimdi Vdafone Çok Satanlar Masasından herhangi bir akıllı telefon aldığınızda, Saamsung marka bir tableti de oldukça uygun koşullarda alabiliyorsunuz. Bu sayede hem akıllı telefon, hem de tablet sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone kampanyası ile Vodafone Çok Satanlar Masasından sizin seçtiğiniz bir akıllı telefonu alınca Samsung Galaxy Tab 3 Lite ayda sadece 10 TL’ye size sunulacak. Eğer isterseniz aylık ödemenize ek 10 TL ile Sansung Galaxy tableti sahibi olabilirsiniz.

Bu Tabletin Özellikleri Nelerdir?

Bu tablet kampanyası ile alacağınız Samsung Galaxy Tab 3 Lite toplumda oldukça fazla kullanılan ve bilinen bir tablet türü. 1.2 GHz Çift çekirdekli işlemcisi ile, Android işletim sistemine sahip. Bu sayede kullanacağınız birçok programı kolaylıkla bulabilirsiniz. 2 Megapiksel kamerası ile de oldukça kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu Samsung kampanyalarından sadece faturalı Vodafone hat sahipleri yararlanabilir. O da sadece belirli tarifelerde geçerli olacaktır. Geçerli olacak olan tarifeler Red tarifelerine ait xSmall, Small ve Medium tarifeleridir. Ayrıca Faturalı Esnek, Esnek Extra, Duran Extra, Duran tarifelerinin tümü, Turuncu, Mavi, Yeşil ve Kırmızı akıl tarifelerinin hepsi bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya Hangi Tarihlerde Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 31 Temmuz 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar başvurmuş olmaları gerekir. Kampanya stoklarla sınırlı olduğu için, stokların tükenmesi halinde kampanya tarihinden önce bitebilir.

Bu Kampanya Hangi Telefon Modellerinde Geçerlidir?

Bu kampanyadan 6 farklı akıllı telefon modeli alarak yararlanabilirsiniz. Samsung Galaxy Gran Neo, Samsung Galaxy E7, Samsung Galaxy E5, HTC Desire 816G, iPhone 4S 8GB, General Mobile Discovery Air akıllı telefonlarını alarak kampanyaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.