Kampanya Bulucu

Vodafone Çok Satanlar Masası’nda Samsung Kampanyası

Vodafone Çok Satanlar Masası, uygulamanın başlamış olduğu günden bu yanda hem oldukça kaliteli cihazları uygun fiyata sunuyor, hem de birçok kampanya ve avantajı da beraberinde sunuyor. Şimdi Vodafone kampanyası ile alacağınız en son çıkan Samsung ürünlerini koruma paketi ile birlikte alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile alacağınız en son çıkan Samsung akıllı telefonları tarifenize ek uygun koşullarla ya da peşin olarak indirimli alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone koruma paketi, Cep Kurtaran ve Redlife aksesuarlarını da alabilirsiniz. Bu koruma paketi telefonunuzu kırılmaya, hasara ve çalınmaya karşı koruyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu akıllı telefon kampanyası tüm Vodafone müşterilerinin katılımına açıktır. Mevcut müşteriler, yeni müşteriler, faturalı hat kullanıcıları, faturasız hat kullanıcılarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat faturasız hat kullanıcıları sadece peşin satın alımlar yapabilirken, faturalı hat kullanıcıları ise ister tarifeye ek ve taksitli, ister peşin olarak yapabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için size en yakın Vodafone Çok Satanlar Masası’na gitmeniz gerekir. Ya da isterseniz bilgileriniz ile www.vodafone.com.tr adresine giriş yaparak, online satın alımlar ile bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyanın tüm detaylarını da bu şekilde incelemiş olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Fakat kampanya stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi halinde bu kampanya da sona erecektir. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bir an önce başvuru yapmalıdır.

Kampanya Kapsamında Hangi Telefonlar Var?

Bu kampanya kapsamında Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6 edge+, Samsung Galaxy J2, J5 ve J7 modelleri bulunuyor. Bu ürünlerden herhangi bir tanesini tercih ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bu telefonların tamamı 4,5G uyumludur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.