Kampanya Bulucu

Vodafone Cep Cüzdan ile Cep Dostu Menü Kampanyası

Yeni bir uygulama olarak başlayan Cep Cüzdan uygulaması ile şimdi yeni bir Vadofone kampanyası başladı. Anlaşmalı restoranlardan bu uygulama ile Cep dostu menüleri almış olduğunuz zaman fiyat konusunda her menü için oldukça hatırı sayılır bir indirim elde edebiliyorsunuz.

Bu kampanya 23 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak. TAB Gıda kampanyaları ile ortak yürütüldüğü için restoranların menü içeriğinde ve fiyatında değişiklik yapma hakkı da bulunacak. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Cep Dostu menüler tercih edilmeli ve ödemeler Cep Cüzdan uygulaması ile yapılmalıdır. Kampanya Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarının anlaşmalı olan tüm şubelerinde geçerlidir. İçerikleri ve normal fiyatları değişiklik gösteren Cep dostu menülerin fiyatları her restoranda 17,50 TL olarak planlanmıştır. Menülerin tamamı iki kişilik menülerdir. Kampanya kapsamının dışında tutulan restoranları detaylarda bulabilirsiniz. Havaalanı ve mobil şubeler gibi restoran şubeleri kampanya kapsamının dışındadır:

Vodafone Burger King kampanyası

Vodafone Cep Cüzdan ile Cep Dostu Menü Kampanyası:

• Burger King®: Kampanyaya, anlaşmalı Burger King® restoranlarında Burger King® ‘Cep Dostu’ menü ücretini Vodafone Cep Cüzdan ile ödeyen Vodafone kullanıcıları katılabilir. Burger King® ‘Cep Dostu’ menüsü 1 adet Chicken Royale Sandviç ®, 1 adet hamburger, 1 adet 8’li Soğan Halkası, 1 adet 6’lı Chicken Tenders ®, 1 adet büyük boy patates ve 2 adet küçük boy içecekten oluşmaktadır. Kampanyaya katılan Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları Burger King® ‘Cep Dostu’ menüsünü 35 TL yerine 17.50 TL ödeyerek satın alabilir. Bu kampanya, 23 Mayıs 2015 tarihine kadar Edirne Kapıkule, Havalimanı, Minopolis, Kidzmondo, Kidzania ve Mobil Restoranlar hariç tüm Burger King® restoranlarında geçerlidir. Paket serviste geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya menü içeceklerine portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt ve ayran dahil değildir. Görseldeki1 ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir.
• Sbarro®: Kampanyaya, anlaşmalı Sbarro® restoranlarında Sbarro® ‘Cep Dostu’ menü ücretini Vodafone Cep Cüzdan ile ödeyen Vodafone kullanıcıları katılabilir. Sbarro® ‘Cep Dostu’ menüsü 1 adet orta boy pizza, 2 adet küçük , 1yan ürün ve 2 adet orta boy içecekten oluşmaktadır. Kampanyaya katılan Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları Sbarro® ‘Cep Dostu’ menüsünü 31,25* TL yerine 17.50 TL ödeyerek satın alabilir. Bu kampanya, kampanya görsellerinin sergilendiği Sbarro® restoranlarında, 23 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya dahil orta boy pizza çeşitleri restoranlarda sergilenmektedir. Kampanya menüsüne portakal suyu, ayran ve limonata dahil değildir. Görseldeki2 ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir.
• Popeyes®: Kampanyaya, anlaşmalı Popeyes® restoranlarında Popeyes® ‘Cep Dostu’ menü ücretini Vodafone Cep Cüzdan ile ödeyen Vodafone kullanıcıları katılabilir. Popeyes® ‘Cep Dostu’ menüsü 1 adet Panini Gusto Sandwich, 1 adet Popchicken sandwich, 1 adet 10’lu Nuggets, 1 adet büyük boy patates ve 2 adet büyük boy içecekten oluşmaktadır. Kampanyaya katılan Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları Popeyes® ‘Cep Dostu’ menüsünü 38 TL yerine 17.50 TL ödeyerek satın alabilir. Bu kampanya, 23 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, Havalimanı Popeyes® restoranları hariç tüm Popeyes® restoranlarında geçerli olup, paket serviste geçerli değildir. Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyada yer alan içeceklere limonata, portakal suyu ve ayran dahil değildir. Görselde3 kullanılan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünlerle farklılık gösterebilir.
• Arby’s®: Kampanyaya, anlaşmalı Arby’s® restoranlarında Arby’s® ‘Cep Dostu’ menü ücretini Vodafone Cep Cüzdan ile ödeyen Vodafone kullanıcıları katılabilir. Arby’s® ‘Cep Dostu’ menüsü 1 adet Roast Chicken Deluxe, 1 adet Arby’s® Classic, 1 adet büyü, 1 adet boy Curly Fries ve 2 adet orta boy içecekten oluşmaktadır. Kampanyaya katılan Vodafone Cep Cüzdan kullanıcıları Arby’s® ‘Cep Dostu’ menüsünü 32.50 TL* yerine 17.50 TL ödeyerek satın alabilir. Bu kampanya, 23 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya, kampanya görsellerinin sergilendiği Arby’s® restoranlarında geçerlidir.

Kampanyalar 23 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerlidir ve TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Vodafone Cep Cüzdan için geçerli esaslar aynen geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.