Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden bir tanesi olan Vodafone, kullanıcıları için bedava internet kampanyaları düzenliyor. Farklı dönemlerde uygulanan kampanyalar içerisinde en güncel olan bedava internet kampanyalarını sizler için derledik. Siz de bedava internet kampanyalarına katılarak, internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları

1. Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında kullanıcılara bedava internet ve indirimli internet sunuluyor. Kampanya süresi boyunca;

  • Yeni Vodafone abonesi olanlar, aylık 1 GB bedava internet sahibi olabilirler.
  • Mevcut Vodafone’lular ise 1 GB internet paketini sadece 6 TL ücret karşılığında alarak internetin keyfini doyasıya çıkarabilirler.

Kampanyaya katılım için; Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone Cep Merkezi ve Vodafone Çağrı Merkezi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu seçenekler dışında; SMS ile de kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanya hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

2. 4.5G SIM Kampanyası

SIM kartınız 4.5G uyumlu değilse, en yakın Vodafone mağazasına giderek SIM kartınızı değiştirebilirsiniz. 4.5G uyumlu SIM kart, ücretsiz olarak alınabilir. Ücretsiz değişim sonrasında Vodafone kullanıcıları, tarifelerine ek olarak 1 ay geçerli 5GB internet hediyesini kullanabilirler.

Kampanya hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

3. Vodafone TV Full Paket Kampanyası

Vodafone TV, her aile ferdi için farklı içerikleri sunuyor. Televizyondaki en popüler kanallar ve programlar artık cebinizde. Vodafone TV’nin full paketine ilk defa abone olanlar ilk ay ücret ödemiyor. İlk ay abonelik, internetinizden de yemez. Kota derdi yaşamadan doyasıya Vodafone TV aboneliğini kullanabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

4. Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması, kullanıcılarına avantajlar sunuyor. Bedava internet paketinden sürpriz hediyelere kadar farklı hediyeler uygulama üzerinden kullanıcılar ile buluşuyor. Vodafone Yanımda uygulaması ile siz de her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

5. Vodafone Pass Faturalı Kampanyası

Vodafone PASS kampanyasında; Video Pass alan faturalı kullanıcılara haftalık Sosyal Pass, Sosyal Pass alan faturalı kullanıcılara haftalık İletişim Pass hediye!

Vodafone Pass kampanyasından faturalı hat sahipleri yararlanabilirler. Kampanya kapsamında sunulan hediyeden yararlanılabilmesi için, bir haftalık abonelik yeterlidir.

Kampanya hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

6. Vodafone League of Legends Mobil Ödeme Kampanyası

Vodafone, gamerler için de kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. League of Legends deneyiminizi arttırarak, internette gönlünüzce takılmanız için Vodafone yanınızda! Vodafone mobil ödeme ile League of Legends’ta RP alarak her ay ilk alışverişinizde 1 hafta geçerli 1 GB bedava internet kullanabilirsiniz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylar için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.