Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları | Kampanya Bulucu

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Ülkemiz GSM servis sağlayıcılarından biri olan Vodafone, geniş kapsama alanı ve yüksek çekim gücü ile dikkat çekerken, internet kampanyaları ile de müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Mobil cihazlarda internet paketinin bitmesi sorunu, tüketicilerin en büyük problemlerinden biri. Alınan ek paketler ise faturaya ciddi bir yük bindiriyor. Bu soruna çözüm getirmek isteyen operatörler, müşterilerinin internetsiz kalmalarını önlemek için, hediye internet dağıtıyor. Vodafone hediye internet bunlardan biri.

Yaptığı atılımlar ile birlikte Türk kullanıcılarınında  kısa sürede gözde GSM servis sağlayıcısı olan Vodafone, dünya devlerinden biri. Vodafone’un bu özelliği yurt dışı paketlerinde de avantajlar sunmasını sağlar. Sektöre girdiği günden bu yana, sürekli inovasyona verdiği önem ile her zaman liderliğe oynayan Vodafone, internet paketleriyle de dikkat çekiyor.

Vodafone bedava internet kampanyaları dönem dönem değişiklik gösterirken, her zaman kullanıcı lehine bir kampanya bulmak mümkün. Kampanyalar dahilinde sunulan seçenekler ile faturalı veya faturasız hat bedava internet sahibi olmak mümkün. Vodafone aynı zamanda iş kollarına ve yaşa göre de seçenekler sunar. İnterneti en çok kullanan kesim olan gençleri de gözetir. Gençler için özel hazırlanan paketler, yeni neslin internetsiz kalmasını engeller.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

1. Vodafone E-Fatura’ya geçen Müşterilere Özel İnternet

Vodafone, hem doğayı korumak hem de kullanıcıları bu olaya teşvik etmek için E-Fatura uygulamasına geçen abonelerine 1 GB internet hediye ediyor. Vodafone Yanımda servisini kullanarak E-fatura uygulamasına geçilebilir. Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

2. Vodafone 4.5G SIM Karta 5GB HEDİYE

Vodafone, sim kartını 4.5G teknolojisine uyumlu hale getiren abonelerine, 5 GB internet hediye ediyor. Ayrıca hediye olarak verilen internet yalnızca 4.5G değil 3G paketleriyle de kullanılabilir. Kampanya 1 Ocak 2018 ile 1 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

3. Vodafone 4.5G Aboneliğine 2GB Hediye

Vodafone, 4.5G teknolojisiyle uyumlu sim kart alan abonelerine, 2 GB internet hediye ediyor. Kampanya 1 Ocak 2018 ile 1 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerlidir. 

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

4. Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone, Yanımda uygulaması ile BanaNeVar kapsamında hediye sms, dakika ve internet veriyor. Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

5. Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

Vodafone, 26 yaş ve altındaki kullanıcılarını düşünerek, İnternet Avcıları uygulamasını telefonuna indirip, avlanmaya başlayan abonelerine hediye internet veriyor. Uygulama ile, sokağa çıkıp yakınlardaki internetler avlanabiliyor. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Siz de Vodafone bedava internet nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, sorunuzun cevabı yazının içinde olacak. Sitemizden Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yapabilecekleriniz bu kadarla da sınırlı değil, aynı zamanda Vodafone bedava internet ayarları hakkında açıklamaları okuyarak internet keyfinizi sürdürebilirsiniz.

İnternetin Tadını Çıkarın

Evde, yolda, işte, okulda, spor yaparken, seyahatte internetin son bulması gibi bir sorunla karşılaşmadan, özgürce vakit geçirmenin tadını çıkartın. Vodafone 1 yıl sınırsız internet hilesi nerede olursanız olun internet keyfinizi katlayacak. İnternetin çağımızın en önemli olgularından biri inkar etmek zor. İnternet ile ilgili olan kesin bir bilgi daha var ki, en olmadık yerlerde biten paketler insanı zor durumda bırakır. Ya çok önemli bir iş bekleniyorsa, ya da en güzel videolar yarıda kaldıysa, paket bitince hepsi yarıda kalır.

Vodafone, bu konuda müşterilerinin rahatça internet kullanımını devam ettirmeleri için hediye internet kampanyalarıyla hizmet verir. Vodafone hediye 1gb internet zor zamanların kurtarıcısı olarak hazır bekler. İnternetin mi bitti, Vodafone 1 gb ile keyfini sürdürür.
Vodafone bedava internet vpn ayarlarını yaptıktan sonra ücretsiz internetinizi dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bu ayarın ardından sahip olacağınız sınırsız internet ile gelsin diziler, gitsin filmler. Paket sınırı olmadan sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Faturasız veya faturalı fark etmeden Vodafone internetin kapsama alanı kanıtlanmış çekim gücünden faydalanmak için yapmanız gereken hemen bir Vodafone hat almak. Mevcut numarasını değiştirmek istemeyenler hat taşıma işlemi yaparak Vodafone’a transfer olabilirler. Bu kısa işlemin ardından günsel kampanyalardan da yararlanarak internet keyfinizi katlayabilirsiniz. Vodafone, internet paketlerini hazırlarken her bütçeye uygun seçenekler de sunar. Bedava internet kampanyaları da düşünülürse, bütçenin ötesine geçmeden internet kullanırken, fatura düşünme derdini ortadan kaldırır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ