Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları | Kampanya Bulucu

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone son dönemlerde çekim gücü ve fiyat oranları ile müşterileri kendine çekmeye başladı. Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden biri olan Vodafone bedava internet kampanyaları ile müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Günümüzde en büyük ihtiyaçlardan biri olan internet paketi ne kadar çok olursa olsun müşterilere yetmemeye başladı. İnterneti biten müşterilerde bedava internet kampanyaları bakmaya başladı. Bu yazıyı bir türlü ay sonuna kadar internet hakkını yettiremeyen ve daha çok internet paketine sahip olmak isteyen müşteriler için yazıyoruz.

Ufak Çaplı Bedava İnternet Kampanyaları

Bana Ne Var İle Bedava İnternet

Her pazartesi günü Vodafone’nin Vodafone yanımda uygulamasına giriş sağladığınız taktirde 100 MB Vodafone hediye İnternet kazanabilirsiniz. Bu girişi kullanıcı adı ve şifre ile giriş sağlamanız gerekiyor. Vodafone yanımda uygulamasına sahip değil iseniz ve Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki arama kutucuğuna “Bana Ne Var” yazıp karşınıza gelen Vodafone uygulamasının sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi internet hızınız ve cep telefonu hızınız ile doğru olacaktır. Ya da  İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Apple Store üzerindeki arama kutucuğuna “Bana Ne Var” yazıp karşınıza gelen Vodafone uygulamasının sayfasında gri ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp indirmeniz yeterli olacaktır. Uygulamanın telefonunuza yüklenmesi İnternet hızınız ve cep telefonu hızınız ile doğru olacaktır.

Vodafone Yanımda uygulamasında yalnızca 100 MB hediye internet değil şansınıza göre 250 MB, 500 MB, 1 GB, 2 GB, 5 GB şeklinde İnternet paketleri de verilmektedir.

Vodafone E-Faturaya Geçene 1 GB Bedava İnternet

Vodafone’den bedava internet kazanmak isteyen müşteriler bir değer seçenek olarak e-faturaya geçebilirler. E – faturaya geçtikleri taktirde hem doğaya katkıda bulunacaklar hem de 1 GB değerinde hediye internete kavuşacaklar. Bunun için tek yapmanız gereken cep telefonunuz kısa mesaj bölümüne gelerek “EFATURA” boşluk e-posta yazıp 7000′ e göndermek olacaktır. Bu kısa mesaj ile E- faturaya katılım sağladıktan sonra 1 GB değerinde 15 gün kullanım hakkı bulunan bedava İnternete kavuşabilirsiniz. Ancak Vodafone tarafından kampanyaya katılımınız gerçekleştirildiğine dair bir onay mesajı almadan kullanım yapmaya başlamamanız yararınıza olacaktır. Eğer ki başka bir İnternet paketiniz yoksa fatura sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

4,5G Sim Kampanyası ile 5 GB Bedava İnternet

Vodafone 3G kullanan ve yavaş İnternet hızında kimse kalmasın diye harika bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında 4.5 G SİM kartı alan müşteriler tamı tamına 5 GB değerinde bedava İnternet kazanıp, 4.5 G hızında internete doyacaklar. Tarifenizdeki internete ek olarak 1 ay geçerli 5 GB internet yurt içinde doya doya kullanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya koşullarında yer almamakla beraber Vodafone kampanya geçerlilik süresini belirtmemiştir. Ancak bu kampanya 2018 yılı boyunca geçerli olacağını tahmin etmekteyiz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
  • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
  • İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
  • İnternet kullanım hakkı 30 gün (1 ay) sonunda otomatik olarak yenilenmez.
  • İnternet kullanım 30 gün (1 ay) boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez.
  • İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Hediye paketi cihazın ve simkartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında bulunulduğu takdirde 4.5G hızında kullanılabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ