Kampanya Bulucu

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

Cep telefonunda kullandığınız paket artık yeterli gelmiyor mu? Bu sorunu yaşayan bir tek siz yoksunuz. Bazen günler içerisinde biten paketler yüzünden daha ay dolmadan telefon kullanmayı bırakan aboneler var. Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz sizin için bir çözüm var. Vodafone hediye dk ile paket sınırı olmadan konuşmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone bedava dakika kazanma ile ilgili ayrıntıların anlatılacağı yazıyı okuduktan sonra, siz de sınırsız iletişimin tadını çıkartabileceksiniz. Öncelikle Vodafone hakkında bilgi verelim. Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, aslında global bir şirket. Yenilenen teknolojileri ile müşterilerini her zaman ön planda tutan Vodafone ailesine katılırsanız Vodafone bedava her yöne dakika kazanma şansınız var. Bunun yanında hat üzerinden kontratlı telefon alma şansınızı da kullanabilirsiniz. En son çıkan telefonlar ile fotoğraf çekip, sosyal medya hesaplarınızda paylaşırken, güncellenen uygulamaları da kaçırmazsınız.

Vodafone ailesinin bir üyesi olmak için yapmanız gereken çok basit. Vodafone bayilerine uğramak. Eğer vaktiniz yoksa, internet üzerinden başvuru formunu doldurduğunuz takdirde hattınız ayağınıza kadar gelir. Böylece bayiye gitme derdi olmadan Vodafone’lu olursunuz. Ardından bedava dakikalar ile konuşmanın keyfini çıkartırsınız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve bütçenize göre seçeceğiniz paket ile Vodafone abonesi olabilirsiniz. Vodafone bedava dakika 2018 yılında da geçerli. Bu da demek oluyor ki tarifeniz sizi sınırlasa bile, siz sınırsız konuşmanın keyfini çıkartacaksınız.

Vodafone Bedava Dakika Kampanyaları

1. Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava Dakika

Vodafone Yanımda uygulaması ile Hediye Çarkı’ndan binlerce dakika ve internet kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Vodafone Yanımda uygulamasını indirmek. Kampanya 31 Ocak 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya detayları için TIKLAYINIZ

Sınırsız Konuşmanın Özgürlüğü

Vodafone 250 dk bedava her zaman ihtiyacınız olan yerde sizinle. Vodafone’un noter huzurunda kanıtlanmış kapsama alanı, deniz üzerinden dağ tepelerine kadar dünya ile bağlantınızı korur. Hattınızın faturalı veya faturasız olmasının bir önemi yoktur. Ayrıca faturasız hatlar da bu kampanyalardan yararlanabilir. Vodafone bedava dakika yapma hilesi bütün hatlar için geçerlidir.

Vodafone 100 dakika bedava Vodafone’un abonelerine sunduğu hizmetlerden biridir. Güncellenen kampanyalar içinde, 100 dakika bedava konuşma hakkı da vardır. Unutmamak gerekir ki Ramazan, Kurban gibi önemli bayramlarda da Vodafone ekstra konuşma hakkı sağlar. Değişiklik gösteren kampanyalar içerisinde herkes kendine göre bir seçenek bulabilir.

Vodafone müşteri hizmetleri her gün her saat abonelerinin ihtiyaçlarını cevaplamak için hizmettedir. Hatlar ile ilgili yaşanan sorunlarda müşteri hizmetlerinden destek alınarak sorunu kısa sürede çözmek mümkündür. Vodafone, çekim gücü kadar müşteri hizmetlerinin kalitesi ile de dikkat çeker.

İletişim hizmetlerinin gelişmesi, insanların sürekli birbirlerine ulaşmasını mümkün kıldı. Bu mümkünlük içerisinde paket sorunu ve dakika bitme problemi ise karşılaşılan en büyük sıkıntılardan biri. Vodafone ise bu sorunu sona erdiren çözümler sunar. Bedava konuşma imkanı faturaya ekstra maliyet bindirmeden iletişim kurmayı sağlar. Sevdiklerinizin sesinden mahrum kalmanızı önler. Uzakta da olsanız tıpkı yanınızdaymış gibi konuşmanın tadını çıkartın. Ses kalitesi ile de Vodafone, konuşmalarınızda anlaşılmama sorununu ortadan kaldırır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.