Kampanya Bulucu

Vodafone Avantaj Cepte Uygulaması ile Burger King’de İkinci Menü Ücretsiz

Vodafone’un kendi müşterileri için başlatmış olduğu Avantaj Cepte uygulaması, tüm müşterilerine belirli avantaj ve kampanyalar sağlarken, bir yandan da bu kampanyalardan anında haberdar olmanızı sağlıyor. Şimdi bu Vodafone kampanyası ile Burger King’ten yapacağınız alışverişlerde de avantaj sağlayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Burger King kampanyaları ile Vodafone müşterileri kampanya tarihleri arasında herhangi bir Burger King restoranından 1 adet Whooper Jr. Menü almış olduğunda 2. Menü hediye edilecektir. Bu menü bir adet orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Vodafone müşterileri yararlanabilir. Yeni ve mevcut müşteriler, faturalı ve faturasız hat sahiplerinin tamamı bu kampanyaya katılabilir. Kampanya sadece akıllı telefon kullanan müşterilerin katılımına değil, tüm müşterilerin katılımına açıktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya katılmış olduğunuzda bir adet şifre alırsınız. Bu şifre ile herhangi bir Burger King restoranlarından kampanyaya katılabilirsiniz. Almış olduğunuz şifreler tek kullanımlıktır ve sadece 24 saatte bir şifre alınabilir. Aynı gün içerisinde birden fazla şifre alabilme şansınız bulunmaz.

Şifreyi Nasıl Alabilirim?

Vodafone Avantaj Cepte Uygulamasını telefonuna indirmiş olan müşteriler uygulamaya giriş yapıp kampanya sayfasında bu kampanyanın bulunduğu alanda ki “kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak şifreyi alabilirsiniz. Eğer uygulamayı kullanmıyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne BURGERKİNG yazıp 6666’ya göndererek de şifreyi alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

18 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 18 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında şifre alarak kampanyadan yararlanabilir. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ayrıca hem Vodafone, hem de Burger King bu kampanyanın koşullarını haber vermeden değiştirebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Figen dedi ki:

    Nasl sipariş verebilirim