Vodafone Avantaj Cepte ile Gold'ta Yüzde 75'e Varan İndirimler | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Vodafone Avantaj Cepte ile Gold’ta Yüzde 75’e Varan İndirimler

GSM operatörlerinin yapmış olduğu kampanyalar sadece iletişime yönelik değil. Aynı zamanda sosyal açıdan da hayatınızı etkileyecek birçok kampanya var. Şimdi Vodafone kampanyası ile Gold teknoloji mağazalarında %75’e kadar varan bir indirimden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gold kampanyaları ile Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları seçilmiş olan ürünleri indirimli fiyatlardan alabiliyor. Üstelik bu indirimler %75’e kadar da çıkabiliyor. Kampanyadan yararlanabileceğiniz kampanya kodlarını sadece Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları kullanabilecek.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece Vodafone Avantaj Cepte uygulamasını kullanan aboneler faydalanabilir. Eğer Vodafone’lu iseniz ve bu uygulamayı henüz kullanmadı iseniz, iOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzdan uygulamayı indirerek hem kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan iki şekilde yararlanabilirsiniz. Ya uygulamaya girip, kampanyalar bölümünden “kampanyaya katı” butonuna tıklayarak kampanya kodunu alabilir, ya da telefonlarınızın mesaj bölümüne GOLD yazıp 6666’ya mesaj göndererek SMS yolu ile kampanya kodunu alabilirsiniz. Bu kampanya kodlarını www.gold.com.tr adresine girip alışveriş yaptıktan sonra ödeme bölümünde ki ilgili yere girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 13 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar hem kampanya kodunu almaları, hem de alışverişi tamamlamaları gerekiyor. Kampanya kapsamında ki ürünler stoklarla sınırlı olduğu için, stokların tükenmesi halinde kampanya daha erken bir tarihte bitebilir.

Kampanya Hangi Mağazalarda Geçerlidir?

Kampanya hem internet sitesi üzerinden, hem de diğer Gold Mağazalarından yapılan indirimlerde geçerli olacak. İnternet alışverişlerinde kampanya kodunu ilgili yere girerek, mağazadan alışverişlerde de kasa da ki görevliye söyleyerek bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.