Kampanya Bulucu

Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası

Hızla gelişen ve değişen teknolojinin hızına yetişmek pek mümkün olmuyor. Son model aldığımız akıllı telefonun bir kaç ay sonra bir üst modeli çıkıyor ve hemen hepimiz yeni çıkan telefonu almak istiyoruz. Üstelik oldukça yüksek meblalar ödüyoruz bu telefonlar için.

Müşteri memnuniyetini ve müşterinin isteklerini kendine öncelikli olarak ilke edinen Vodafone bu probleme çözüm buldu ve sizin için Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası hazırladı. Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyasının bütün ayrıntıları haberimizde mevcut.

Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Eski Android telefonunuzu getiriyorsunuz ve yenisini 1440 TL’ye kadar varan indirimlerle alıyorsunuz.

Vodafone her telefon için ayrı bir indirim tablosu hazırladı. Tabloda bulunan indirimler dahilinde çalışır durumda olan android telefonunuzu Vodafone Cep Merkezlerinden herhangi birine götürüyorsunuz ve Vodafone Red Small, Red Medium, Red Large tarifelerinden birini tercih ederek istediğiniz yeni telefonunuzu teslim alıyorsunuz.

Tarife Seçiminde Taahhüt İstenir Mi?

Evet. Kampanya kapsamında geçeceğiniz tarife için sizden 24 aylık bir taahhüt istenir. Bu taahhüt karşılığında cihazınıza sahip olabilirsiniz.

Kampanya Hangi Cihazlarda Geçerlidir?

Kampanya iPhone 6 16GB, iPhone 6+ 16 GB, iPhone 6 64GB, Sony Xperia Z3 veya Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Edge 32GB, HTC One M9,LG G4, LG G Flex2 model telefonlarda geçerlidir.

Hangi Cihaz İçin Ne Kadar İndirim Sağlanır?

İndirimler cihazdan cihaza değişmektedir. Telefonun marka ve modeline göre fiyat değişimi aşağıdaki tablolarda verilmiştir.

Iphone Telefonlar İçin Yapılacak İndirimler

Vodafone Iphone 6 64 GB Vodafone Iphone 6 Plus Vodafone Iphone6 16 GB

Samsung Telefonlar İçin Yapılacak İndirimler

Vodafone Samsung

Sony Telefonlar İçin Yapılacak İndirimler

Vodafone Sony

LG Telefonlar İçin Yapılacak İndirimler

vodafone LG

HTC Telefonlar İçin Yapılacak İndirimler

samsung htc

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.