Kampanya Bulucu

Vodafone Akıl Küpü Tarifeler

Faturanız için en uygun çözümler Vodafone’da. Vodafone, Akıl Küpü tarifeler ile size en uygun çözümü sunar. Vodafone Akıl Küpü Tarifeler birbirinden cazip özellikleri ile her müşteriye hitap ediyor ve her bir müşterinin sıkıntısına çözüm getiriyor. Siz halen tanışmadınız mı Akıl Küpü Tarifelerle? Kendinize en uygun Akıl Küpü tarifeyi bir an önce seçin. İşte Akıl Küpü tarifeler ve özellikleri:

Vodafone’a Yeni Gelenler İçin Akıl Küpü Tarifeler:

yeni vodafonelular

Mevcut Vodafone’lular İçin Akıl Küpü Tarifeler:

mevcut vodafonelular

Faturasızdan Faturalıya Geçmek İsteyenler İçin Akıl Küpü Tarifeler:

faturasızdan faturalıya geçmek isteyenler

Akıllı Devretme Özelliği

Akıllı Devretme özelliğine sahip akıl küpü tarifeler ile fatura dönemi sonunda kullanılmayan dakikalarınız bir sonraki aya devreder. Hepimizin ortak sorunudur bu aslında. 1 ay çok fazla kullanırız ama bir sonraki ay haklarımızın birçoğu kalır. İşte akıllı devretme özelliği ile bu probleme bir son veriyor vodafone. Kullanmadığınız dakikalar bir sonraki aya devrediyor ve çok fazla kullandığınız aylar da fazla fatura ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Akıllı Durma Özelliği:

Müşterilerin karşılaştığı bir diğer sıkıntı ise beklenmeyen fazla fatuıralar. Siz dakika, internet, veya sms hakkınızın var olduğunu zannedip kullanmaya devam ederken kullanım haklarınız bitmiş oluyor ve faturanız geldiğinde büyük bir şok yaşıyorsunuz. İşte Akıl Küpü Tarifelerden bir diğeri Akıllı Durma Özelliği ile siz istemediğiniz sürece faturayı aşmazsınız ve asla fatura şoku yaşamazsınız. Kullanım haklarınız bittiğinde hattınız da sınırlanır. Siz ek paket almadığınız müddetçe kullanım yapamazsınız.

Akıllı Bilgilendirme Sistemi:

Akıllı Bilgilendirme Sistemi ile faturanıza ve kullanım özetlerinize anlık ulaşabilmeniz mümkün artık. İşte bilgilendirme sisteminin kısayolları..

Dilerseniz OZET yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek anlık bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

Ya da ASIM yazıp 7000’e mesaj göndererek anında paket aşımlarınızı öğrenip çok gecikmeden kullanımlarınıza son verebilirsiniz.

Bunların yanında anında gelen %80 kullandınız, %100 kullandınız mesajlarıylada kullanım haklarınız bitmeden önce bilgilendirilirsiniz.

Akıllı Devretme Özelliğiyle bir sonraki aya devreden kullanım haklarınızı öğrenmek için de BAKIYEDEVIR yazıp 7000’e mesaj gönderebilirsiniz.

 Akıllı Tarife Değişikliği:

Tarifenizi değiştirmek istiyorsunuz ama kontratınız var. Müşterilerin yaşadığı bir diğer sıkıntı da bu. Vodafone Akıl Küpü Tarifeler ile buna da çözüm buldu. Kontratınızın son 3 ayına geldğinizde dilediğiniz tarifeyi seçmeye başlayabilirsiniz. Talep ettiğiniz tarifeler için de Vodafone Cep Merkezlerinden yardım isteyebilirsiniz.

Akıllı Telefon Teklifleri:

Bir çok Android telefona Vodafone Akıllı Telefon Teklifleriyle sahip olabilirsiniz. Akıl Küpü Tarifeler ile sahip olacağınız ürünler: Samsung Galaxy E5, Samsung Galaxy S5 Mini, Samsung Galaxy E7, Samsung Galaxy Grand Neo, LG L80, Vodafone Smart 4 max, Alcatel Onetouch Pop C7, General Mobile Discovery Air, HTC Desire 816G model telefonlardır. Vodafone Cep merkezlerine uğrayıp bu telefonlara Akıl Küpü Tarifeler ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Akıllı Uygulamalar:

Vodafone Self Servis Uygulaması: Bir çok işleminizi Vodafone Self Servis ayrıcalığı ile halledebilirsiniz. CEP >> 6666

Vodafone Cep Cüzdan Uygulaması: Türkiye’ nin her yerinde anlaşmalı yerlerde temessız ödeme yapma imkanı sunar. CUZDAN >> 9000

Vodafone Avantaj Cepte Uygulaması: Bu özellik ile bir çok markanın size özel yaptığı fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. Üstelik yanınızda mağazaların indirim kartlarını taşımanıza da gerek kalmaz. AVANTAJ >> 6666

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.