Kampanya Bulucu

Vodafone 8 Liraya Sınırsız İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone, dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketleri arasında yer alır, 1984 yılında İngiltere’de kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği ülkelerden biri olan Türkiye’de de 2018 yılı itibarıyla en çok tercih edilen ikinci büyük mobil iletişim firmasıdır. Diğer mobil iletişim operatörlerinde olduğu gibi Vodafone da kullanıcılarına uygun fiyatlı internet seçenekleri sunar. Bu nedenle Vodafone, kullanıcılarına uygun fiyatlı internet hizmeti verebilmek için Cepnet adı verilen bir tarife geliştirmiştir.

Sınırsız İnternet Paketi Cepnet Nedir?

sınırsız internet paketi cepnet nedir

Vodafone ayda 8 liralık bir ücret karşılığında Cepnet isimli bir tarifeyle kullanıcılarına sınırsız internet hizmeti sunar.

Cepnet sayesinde:

  • İnternet kullanıcılarının megabayt hesabı yapmadan internete erişmesi amaçlanır.
  • Cepnet ile sınırsız internet tarifesi günlük ve aylık olmak üzere iki farklı şekilde satın alınabilir.
  • Cepnet tarifesiyle sunulan sınırsız internetin hızı ise 100 mb’lık kullanımda 3G iken 100 mb’lık kullanım kotası aşıldığında 200 kb hızına inecek şekilde belirlenmiştir.

Cepnet tarifesiyle:

  • Vodafone kullanıcıları megabayt hesabı yapmadan kolayca akıllı telefonlarından e-postalarını kontrol edebilir, sosyal medyayı kullanabilir ve Google arama motorunda sörf yapabilir.
  • Cepnet tarifesi hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geliştirilmiştir.
  • Mobil hat sahipleri, kendi internet kullanım yoğunluğuna göre günlük veya aylık Cepnet tarifesini seçebilir.

Vodafone Sınırsız İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone belirli data indirme hız limitleri dahilinde kullanıcılarına günlük ve aylık olmak üzere oldukça uygun fiyatlı sınırsız internet paketleri sunar. Bu internet paketlerinden faturalı ve faturasız hat sahipleri operatöre gönderecekleri SMS ile kolayca yararlanabilirler.

Yapmanız gereken:

  • Günlük sınırsız internet kullanmak için ABONE GUNLUKCEPNET yazarak 3636’ya mesaj atılması gerekir.
  • Aylık sınırsız internet kullanmak için de ABONE AYLIKCEPNET yazarak 3636’ya mesaj gönderilmesi yeterlidir.

3636’ya mesaj gönderildikten sonra cep telefonuna operatör tarafından tarife talebinin alındığı ve onaylandığını belirten bir SMS gönderilir. İlgili onay mesajı alındıktan sonra telefon kullanıcısı Cepnet tarifesiyle sınırsız interneti kullanmaya başlayabilir. Cepnet tarifesine kaydolmak için 3636’ya gönderilen SMS’ler ücretsizdir.

Vodafone Sınırsız İnternet Paketlerinin Ücretleri

  • Günlük Cepnet tarifesi kapsamında 1 gün boyunca sınırsız internet hizmetinin ücreti 50 kuruş olarak belirlenmiştir. Bu tarife ücretine KDV ile ÖİV dahildir. Günlük Cepnet internet paketinin geçerliliği gün sonuna kadardır. Günlük Cepnet internet paketi kapsamındaki adil kullanım kotası 5 mb olarak belirlenmiştir ve internete erişim hızı ise 7,2 Mbps’dir. Adil kullanım kotası dolduğunda ise internet erişim hızı 96 Kbps’e kadar düşer.
  • Aylık Cepnet tarifesi kapsamında 1 ay boyunca sınırsız internet hizmetinin ücreti 7,99 TL olarak belirlenmiştir ve tarife ücretine KDV ile ÖİV dahildir. Tarifenin kapsadığı bir aylık süre faturalı hat sahipleri için bir fatura dönemi, faturasız hat sahipleri için ise 30 gündür. Aylık Cepnet internet paketi kapsamında adil kullanım kotası 100 mb’tır ve internete erişim hızı ise 7,2 mbps olarak belirlenmiştir. Adil kullanım kotası aşıldığında ise internet erişim hızı 96 kbps’ye iner.

Günlük veya aylık Cepnet internet paketi kullanmayan hat sahipleri internet hizmeti almak için standart data tarifesi üzerinden ücrete tabi tutulur. Buna göre standart tarifede 1 kb’lık internet erişimi 0,09 kuruş ile ücretlendirilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.