Kampanya Bulucu

Vodafone 2017 Tarifeleri

2017 yılında Vodafone tarafından sunulmakta olan onlarca farklı tarife bulunmaktadır. Gerek faturalı gerek faturasız gerek faturasızdan faturalıya gerekse Vodafone’lu olmayan kişiler için sunulmuş olan tarifelerden birini tercih ederek siz de avantajlı bir şekilde kısa mesaj gönderebilir, Vodafone’lu kişileri ya da diğer GSM operatörlerini uygun fiyatlarla arayabilir ve internet üzerinde dilediğinizce gezinebilirsiniz. Bu yazımızda Vodafone 2017 Tarifeleri bulabilirsiniz.

Faturalı Hatlar

Red Elite

Bu tarife ile birlikte her yöne 10.000 dakika konuşma ve 10.000 kısa mesaj gönderme hakkına sahip olurken aynı zamanda 15 GB internetten yararlanma fırsatını yakalarsınız. Bu tarife Vodafone tarafından faturalı hatlar için sunulmuş olan en kapsamlı ve en yüksek tutarlı tarifedir. Yurt dışına çıkan kişiler her fatura döneminde 7 gün boyunca herhangi bir ek ücret ödemeden tariflerinin tamamını kullanabilirler. 7 günün ardından ise günlük 12,90 TL ödemeleri gerekecektir. Tarife 170 TL değerindedir.

Red Yeni Red 5

Bu tarife ile birlikte aylık sabit 60 TL ödeyerek Vodafone’lu ve sabit hatlara sınırsız konuşabilir, her yönde 1.000 dakika konuşma ve 1.000 kısa mesaj avantajından yararlanabilir ve 5 GB internetten faydalanabilirsiniz. Dilerseniz internetiniz bittikten sonra aylık ek paketler alabilir ve durmaksızın yolunuza devam edebilirsiniz. Bu tarife ile birlikte 22 ülkeyi, her yöne dakikalarınız ile herhangi bir ek ücret ödemeden arayabilir, 51 ülkede günde 14,90 TL karşılığında Türkiye’deymiş gibi interneti kullanmaya, dakikalarınızı harcamaya ve kısa mesaj göndermeye devam edebilirsiniz.

Red Yeni Red 10

Bu tarife ile birlikte aylık sabit bir şekilde 80 TL ödeyerek Vodafone’lu olan ve sabit hatta sahip olan kişilerle sınırsız bir şekilde konuşabilir, her yönde 2.000 dakika konuşma ve 1.000 kısa mesaj fırsatından faydalanabilir ve 10 GB internet ile dilediğinizi yapabilirsiniz. Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile birlikte her şey dahil pasaport kapsamında her yöne kısa mesaj, dakika ve internetin tamamını yurt dışında özgür bir şekilde kullanabilirsiniz. Yurt dışında tarifenin avantajlarını kullanmadığınızda ise herhangi bir ücret ödemezsiniz. Her şey dahil pasaport ile gün başına 12,90 TL ile ücretlendirilirsiniz. Paketiniz bittikten sonra Her şey dahil pasaport kapsamında aylık 1 GB’lık ve 1 GB bittiği zaman aktif hale gelen 500 MB’lık paketleri kullanmanız mümkündür. Bu aynı zamanda biraz sonra bahsedeceğimiz Red Yeni Red 15 ve Red Yeni Red 20 tarifeleri için de geçerli olacaktır.

Red Yeni Red 15

Vodafone’lu ve sabit hat sahibi olan kişilerle sınırsız bir şekilde konuşabileceğiniz, her yöne 2.000 dakika ve 1.000 kısa mesaj hakkına sahip olacağınız ve 15 GB internetten yararlanabileceğiniz bu tarifeye aylık sadece 100 TL sabit ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Red Yeni Red 20

Bu tarife ile birlikte Vodafone’lu ve sabit hatlı kişilerle sınırsız bir şekilde konuşur, her yöne 2.000 dakika ve 1.000 kısa mesajdan yararlanır ve 20 GB internet paketi ile internetin tadını çıkartırsınız. Üstelik sadece 120 TL ödemeniz yeterli olacaktır!

Buraya kadar saymış olduğumuz tariflerin hepsini en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğrayarak alabilir, Müşteri Hizmetleri numarası olan 542’yi Vodafone hattınızdan arayabilir ve diğer operatörler üzerinden ya da sabit hatlardan 0 542 542 00 00 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Faturasız Hatlar

Bittikçe Dolan Large

Bu tarife ile birlikte aylık 32 TL karşılığında, her yöne 750 dakika, 1.000 kısa mesaj ve 3 GB internet paketinden yararlanabilirsiniz. Bu tarifeden yalnızca son 30 gün içinde numarasını Vodafone’a taşımış olan aboneler faydalanabilecek olup, BDLARGE yazdıktan sonra 7000 numarasına ücretsiz bir şekilde kısa mesaj gönderen kişilerin tarifeye geçmesi mümkün olacaktır. Ayrıca bu tarife 30 günün ardından hattınızda yeterli bakiye olması halinde otomatik bir şekilde yenilenecektir.

Standart Tarife, yurt içi her yöne konuşmalar için dakika başına 60 kuruş, yurt içi kısa mesaj 60 kuruş ve yurt dışı kısa mesajları 75 kuruş olarak belirlenmiştir.

Bittikçe Dolan Medium

Bu tarifeye ayda yalnızca 27 TL ödeyerek sahip olabilir, karşılığında ise her yöne 750 dakika ve 1.000 kısa mesaj ile 2 GB internet paketinden faydalanabilirsiniz. Bu tarifeden yalnızca son 30 gün içinde numarasını Vodafone’a taşımış olan aboneler faydalanabilecek olup, BDMedium yazdıktan sonra 7000 numarasına ücretsiz bir şekilde kısa mesaj gönderen kişilerin tarifeye geçmesi mümkün olacaktır. Ayrıca bu tarife 30 günün ardından hattınızda yeterli bakiye olması halinde otomatik bir şekilde yenilenecektir. Standart tarife ücretleri yukarıdaki gibidir.

Faturasız Esnek 3 GB Tarifesi

Faturasız Esnek 3 GB Tarifesi aylık yalnızca 32 TL karşılığında her yöne 5.000 kısa mesaj ve 750 dakika konuşma sunarken 3 GB da internet paketi vermektedir. Bu tarifeden Vodafone’lu olan 26 yaşına altındaki gençler yararlanabilecektir. En hit videoları ilk ben izler ve paylaşırım diyen, cepten sosyal medyaya sık sık giren ve internet gezgini olan kişiler için biçilmiş kaftan bu tarifeden yararlanmak için F ESNEK 3 GB yazdıktan sonra 7000 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Faturasız Esnek 2 GB Tarifesi

Faturasız Esnek 2 GB Tarifesi aylık yalnızca 27 TL karşılığında her yöne 5.000 kısa mesaj ve 750 dakika konuşma sunarken 2 GB da internet paketi vermektedir. Bu tarifeden Vodafone’lu olan 26 yaşına altındaki gençler yararlanabilecektir. Tarifeden yararlanmak isteyen kişilerin F ESNEK 3 GB yazdıktan sonra 7000 numarasına kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır.

Faturasız Esnek 1 GB Tarifesi

Faturasız Esnek 1 GB Tarifesi aylık yalnızca 22 TL karşılığında her yöne 5.000 kısa mesaj ve 500 dakika konuşma sunarken 1 GB da internet paketi vermektedir. Bu tarifeden Vodafone’lu olan 26 yaşına altındaki gençler yararlanabilecektir. Tarifeden yararlanmak isteyen kişilerin F ESNEK 1 GB yazdıktan sonra 7000 numarasına kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır.

Faturasızdan Faturalıya Tarifeleri

Faturalı Esnek Ekstra (Faturasızdan Faturalıya Geçiş Özel)

Bu tarifeyi aylık 45 TL sabit ücret ödeyerek kullanabilirsiniz. Her yöne 6.000 kısa mesaj ve 750 dakika konuşma fırsatının yanında 3 GB internet kullanmak isteyenler bu tarifeyi kaçırmasın! Dilerseniz Faturalı Esnek Ekstra paketini ESNEK EKSTRA yazdıktan sonra 7000 numarasına kısa mesaj göndererek kullanabilirsiniz. Üstelik 6 TL fiyat avantajından yararlanmak isteyen kişilerin 12 ay boyunca taahhüt vermesi yeterli olacaktır! Bunun için ESNEK KAMPANYA yazdıktan sonra 7000 numarasına kısa mesaj gönderen kişileri tarifeden yararlanabilecektir. Tarifede interneti biten kişiler 100 kilobayt karşılığında ücretlenerek, 1 GB 14.99 TL’ye geline dek interneti kullanabilirler. Daha sonrasında ise faturayı daha fazla aşmamanız için internet kullanımı durdurulur. Dilerseniz aşağıda yer alan ek paketleri kullanabilirsiniz.

5 TL karşılığında 150 dakika almak için HEMEN DK ve 9 TL karşılığında 1 GB almak için HEMEN INTERNET yazıp 7000 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Kontratını dahi esnetebildiğiniz Faturalı Esnek Tarife ile birlikte ayda bir kez Vodafone Müşteri Hizmetleri ya da Vodafone mağazalarına giderek paketi esnetebilirsiniz.

Elbette Vodafone tarafından sunulan tüm tarifelerden bahsetmemiz mümkün olmadığı için yazımızı burada noktalamak mecburiyetindeyiz. Fakat dilerseniz aşağıda yer alan linklere tıklayarak daha fazla Vodafone tarife ve paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

2017 Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

Vodafone Kampanyaları İçin TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.