Vodafone 2015 Tarifeleri | Kampanya Bulucu

Vodafone 2015 Tarifeleri

Vodafone’un 2015 yılında düzenlemiş olduğu bütün tarifeler anlık olarak tüm açıklamaları ile sitemizde yayınlanmaktadır.

Vodafone’un 2015 kampanyalarının tamamına sitemizin ‘’Kampanya Kategorileri’’ menüsündeki Vodafone Kampanyaları kategorisini seçerek hızlı ve sıralı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl binlerce tarife ve kampanya ile karşımıza çıkan ve özellikle de gençlerin çok fazla ilgi gösterdiği Vodafone, 2015 yılında da avantajlı tarifeler sunmaya devam ediyor.

Tüm Vodafone 2015 tarife ve kampanyaları için:

Vodafone 2015 Tarifeleri

Özellikle Red tarifeleriyle dikkat çeken Vodafone, 3G kullanımı konusunda diğer büyük rakibinin gerisinde kalsa da 2015 yılında ilk olarak Süpernet internet kampanyası sunması ile bu yıl çok daha fazla mobil internet kullanıcısına ulaşmak istediğini göstermiş oluyor.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Vodafone’un hem faturalı hem faturasız bütün akıllı telefon, tablet, 3G vifi ve diğer bütün cihaz kampanyalarına; Diğer operatörlerden numara taşıma ve eski müşterilerine özel kampanyalarına tüm açıklamaları ve önerileriyle birlikte kampanya haberleri sitemizden ulaşabileceksiniz.

vodafone 2015 kampanya tarife

Kullanıcı dostu kampanya arama aracı ‘’Kampanya Ara Bul’’ sayfamızdan Vodafone’u seçerek ya da kategoriler menümüzden yine ‘’Vodafone Kampanyaları’’nı tıklayarak bütün 2015 Vodafone kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Bir dünya devi olan Vodafone dünyanın 32 ülkesinde GSM operatörü olarak hizmet veren, Türkiye’nin ikinci büyük GSM operatörü firmasıdır. Tüm dünyada 440 milyondan fazla aboneye sahip olan şirketin Türkiye’de ise 20 milyondan fazla müşterisi bulunmaktadır.

İngiliz merkezli bir telekominikasyon devi olan şirket dünyanın en büyük ikinci GSM firmasıdır ve 5 kıtada hizmet vermektedir. Türkiye pazarına Telsim’in TMSF’ye devrinden sonra 2005 Aralık ayında girmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ