Kampanya Bulucu

Vodafone +1000 DK Konuşma Kampanyası

Vodafone konuşma kampanyaları yeni tarifeler ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Altın tarifeler kapsamında müşterilerinin kontör yüklemelerine dahi hediyeler sunan Vodafone, aynı zamanda numarasını Vodafone’a taşıyan tüm müşterilerine altın hediye etmeyi de ihmal etmiyor. Altın tarife kapsamında yepyeni bir kampanya yine bizlerle. Hediye dakika kazanmak ister misiniz?

Altın tarifeler kapsamında aylık 25 TL ve üzeri kontör yüklemesi yapan Vodafone müşterilerine yine Vodafone müşterileri ile kullanabilecekleri +1000 DK hediye ediliyor. Faturasız hatlar için geçerli olan bu kampanya kapsamında aynı zamanda numarasını taşıyan müşterilerine de altın hediye etmeyi ihmal etmiyor. Vodafone, kaldıkça kazan mantığı ile müşterilerine daha farklı hediyeler de sunmayı ihmal etmiyor.

Altın tarifeler, Vodafone’da kaldığınız her süreç için kazandıran tarifelerdir. Vodafone’da kaldığınız her ay bir sonraki ay için çok daha fazla kazanç elde edebiliyorsunuz. Sizler için özel olarak hazırlanmış “Altın Tarife” sayesinde müşteri oldukça kazanacak ve sevdikleriniz ile de paylaşabileceksiniz. Kampanya detaylarını şu şekilde detayları ile inceleyebiliriz.

voda

 

25 TL ve üzeri yüklemelerinizde Vodafone’lularla 1000 dk HEDİYE!

Siz de hemen numaranızı taşıyarak veya yeni hat açarak 5i Birlik ,Yeni Çeyrek Altın, Yeni Yarım Altın, Yeni Hatlara İlk Ay Yarım Altın Tarifeleri ‘nden herhangi birine gelin , kazanmaya başlayın!

Kampanyaya katılmak için,

BINALTIN yazıp 7000’e ücretsiz gönderebilirsiniz

Her yöne konuşurum diyenlere
Kaldıkça Kazandıran Yeni Çeyrek Altın Tarifesi

Tarife İçeriği 25TL Yüklemelerde*
1. ay 6. ay 1. ay 6. ay
Aylık Sabit Ücret 15 TL 15 TL 15 TL 15 TL
Konuşma Her Yöne
300 dk
Her Yöne
500 dk
1300 dk * 1500 dk *

Her yöne bol bol konuşurum diyenlere
Kaldıkça Kazandıran Yeni Yarım Altın Tarifesi

Tarife İçeriği 25TL Yüklemelerde*
1. ay 6. ay 1. ay 6. ay
Aylık Sabit Ücret 19 TL 19 TL 19 TL 19 TL
Konuşma Her Yöne
500 dk
Her Yöne
750 dk
1500 dk * 1750 dk *
(*) Belirtilen içeriklere 25 TL ve üzeri yüklemelerde kazanılan Vodafone’lularla 1000 DK dahildir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.