Kampanya Bulucu

Vivense.com’dan Sehpa Veya Lambader Hediye

BKM Express, Vivense.com ile ortaklaşa başlatmış olduğu yeni bir kampanya ile, müşterilerini sevindirdi. Zaten sürekli olarak bu internet sitesinden alışveriş yapan biri iseniz, kolaylıkla bir avantaj elde edebilirsiniz. Eğer belirtilen tarihler içerisinde, tek seferde 250 TL’lik ya da 1000 TL’lik alışverişler yaparsanız lambader veya sehpayı ücretsiz olarak, yanında hediye alabilirsiniz.

Bu kampanya sadece www.vivense.com adresinden, 2 Eylül 2014 tarihi ile 2 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan alışverişlerde geçerlidir. Yaptığınız alışverişin geçerli olabilmesi için, tek seferde yapılmış olması şarttır. Taksitli veya peşin ödemelerin hiçbir önemi yok, fakat alışverişin tutarının bir kerede yapılmış olması önemlidir. Ayrıca ödemeler anlayacağınız üzere sadece BKM Express kartınız ile yapılmış olmalı.

BKM Express kartınızla yapmış olduğunuz bu alışverişlerde 250 TL ve üstü bir harcama yaptı iseniz, tam 144 TL değeri bulunan Decordie Bend marka sehpa ücretsiz olarak verilecek. Model olarak wenge ve renk olarak beyaz gönderilecektir. Bu konuda müşterilerin seçme şansı yok. 1000 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde ise, değeri 179 TL olan Decortie Tripod Lambarder hediye edilecektir. Cevizden yapılan ve silindir şeklinde olan bu ürün keten beyaz renginde. Alışveriş yaptıktan sonra sepetinize hediye eklemenize gerek yok. Ürünleriniz gönderilirken zaten otomatik eklenecektir.

Bu BKM Express Vivense alışveriş kampanyasının detayları şu şekildedir:

  • Kampanya,  02.09.2014 -02.10.2014 tarihleri arasında www.vivense.com’dan  tek seferde yapılan peşin ve taksitli alışverişlerde geçerlidir.
  • BKM Express ile yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde 144 TL değerinde Decortie Bend sehpa  (wenge – beyaz), 1.000 TL üzeri alışverişlerde ise 179 TL değerinde Decortie Tripod Lambarder (Ceviz-Silindir Keten Beyaz) hediye edilecektir.
  • Hediye, vivense.com tarafından paketleme sırasında gönderiye ilave edilecektir, müşterinin ürünü ayrıca sepetine eklemesine gerek yoktur.
  • Kampanyadan ilk 1000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.
  • Aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.
  • Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.
  • BKM ve Vivense.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.