Visa'dan Size Özel Seyahat Asistanı Uygulaması | Kampanya Bulucu

Visa’dan Size Özel Seyahat Asistanı Uygulaması

Visa’dan Size Özel Seyahat Asistanı Uygulaması

Kredi kartı kullanımında size oldukça uygun bir kullanım sunan Visa kart türü, şimdi yeni uygulaması ile tüm seyahat edenlerin yaşamını kolaylaştırıyor. Şimdi Visa kampanyaları ile bu uygulamayı indirerek hava durumundan para birimine, en yakın ATM’ye kadar birçok bilgiyi elinizin altında tutabilirsiniz.

Bu Uygulamanın Avantajı Nedir?


Bu Visa Travel Tools ile akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama vasıtası ile bulunmuş olduğunuz bölgenin coğrafi ve hava koşullarını anında görebilirsiniz. Bulunduğunuz yerin para birimini otomatik algılayarak, harcamalarınızı istediğiniz para cinsine dönüştürebilirsiniz. Yine aynı uygulama ile dünyanın her yerinde size en yakın para çekebileceğiniz ATM’yi görebilirsiniz.

Bu Uygulamayı Kimler Kullanabilir?

Bu uygulamayı Android ya da iOs işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcılarının tamamı indirerek kullanabilir. Uygulamada şuan için kredi kartınıza yönelik bir müdahale opsiyonu olmadığı için Visa kullanıcısı olmasanız da uygulamaya bilgilerinizi girerek kullanabilirsiniz.

Uygulamayı Nasıl İndirebilirim?

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için Google Play Store’dan ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz. iOs işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için ise AppStore’dan uygulamayı yine ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ya da direk olarak www.visa.com.tr adresinden gerekli yönlendirmeleri alabilirsiniz.

Uygulama ile Kredi Kartıma Müdahale Edebilir Miyim?

Bilgilerinizi girerek oturum açmış olduğunuz zaman kredi kartınıza dair ekstre, borç veya dönem gibi bilgilerinizi görebilirsiniz. Yaptığınız harcamaları kendi para cinsine çevrilmiş şekilde de görebilme şansınız bulunur. Fakat kredi kartı bilgilerinizi güncelleme, değiştirme gibi yetkilere uygulama şuan için sahip değil. Fakat uygulama geliştirilerek tüm opsiyonlar eklenecek.

Uygulama Ücretli Mi?

Bu uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden, ya da herhangi bir yaptırıma gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Uygulama Visa’nın müşterilerine sunduğu tamamen ücretsiz bir hizmettir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ