Kampanya Bulucu

Visa & Trendyol.com Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Visa & Trendyol.com Kampanyası ile kampanya tarihleri içinde Trendyol.com sitesi üzerinden Visa kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerin ardından Visa kartını ilk kez kaydetmeniz halinde 30 TL indirim kazanma fırsatını elde edersiniz! Bunun için Visa kredi kartınızın kayıtlı olarak kalması gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Visa & Trendyol.com Kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 1 Şubat 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında Trendyol resmi internet sitesi üzerinden Visa kartı ile ilk kez alışveriş yapması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Trendyol.com sitesi üzerinden Visa kredi kartı ile yapacakları alışverişin ardından bu kartı ilk defa kaydetmesi gerekmektedir. Bu sayede 30 TL değerinden indirim kodu kazanan kişilerin bu indirim kodunu kullanabilmesi için Visa kredi kartının kaydını trendyol.com sitesinde tutmaya devam etmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Kapsamında Hangi Kartları Kullanabilirim?

Visa banka kartları ile bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

İndirim Kodu Nereye Yüklenecek?

Bu kampanya ile kazanacağınız indirim kodu trendyol.com sitesinde sahip olduğunuz hesaba yüklenecektir.

İndirim Kodu Ne Zaman Yüklenecek?

Kampanya sayesinde kazandığınız 30 TL değerindeki indirim kodu 2 Mart 2017 tarihinde Trendyol.com sitesinde yer alan hesabınıza yüklenecektir.

İndirim Kodunu Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Bu indirim kodu kampanyaya başarılı bir şekilde katılmayı başaran kişilere iletilmesinin ardından on beş gün itibarıyla geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodları geçerliliğini yitirecek olup tekrar aktif hale getirilemeyecektir. Ayrıca bu indirim kodlarını yenisi ile değiştirmek de mümkün olmayacaktır.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Bu indirim kodunu kullanabilmek için yapmanız gereken şey Trendyol.com sitesi ödemeler bölümünde yer alan “İndirim Kuponu / Kodu” bölümüne kazandığınız indirim kodunu girmektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya Trendyol ve Visa tarafından düzenlenmektedir.

Her bir alışveriş esnasında sadece tek bir indirim kodu kullanılabilecektir.

Bu kampanya Trendyol resmi internet sitesi üzerinden, mobil internet sitesi üzerinden ve mobil uygulaması üzerinden geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazandığınız indirim kodlarını başka indirim kodları ile birleştiremezsiniz. Bu indirim kodunu parçalara ayırıp kullanamaz ya da paraya çeviremezsiniz.

İndirim koduna ilişkin yapılacak olan bilgilendirme kampanyanın bitmesinin ardından üç gün süre sonra e posta yolu ile indirim kodunu kazanan kişilere gönderilecektir.

Bu kampanya Trendyol.com sitesi üzerinden yapılan diğer indirim kodu fırsatları ya da kampanyalar ile birleştirilemez.

Bu kampanyadan her bir katılımcı sadece bir defaya mahsus olmak üzere yararlanabilir.

Trendyol ya da Visa tarafından bu kampanya daha önce bildirilmesine gerek olmadan durdurulabilir ya da kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da bir kısmında değiştirilme yapılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.