Kampanya Bulucu

Visa Platinum Kartı ile LGM Lounge’da Yüzde 50 İndirim!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte ISG İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge bölümlerine girişte ödenen hizmet bedelini Visa Vorporate kartı ya da Visa Platinum kartı ile ödeyen kişiler hizmet bedeli üzerinden yüzde 50 oranında indirim kazanırlar.

İç Hatlar Lounge için cari hizmet bedeli katma değer vergisi dahil 50 TL iken bu kampanya ile birlikte 25 TL’ye, Dış Hatlar Lounge için cari hizmet bedeli katma değer vergisi ile birlikte 60 TL iken bu kampanya ile birlikte 30 TL’dir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Visa Platinum Kartı ile LGM Lounge’da Yüzde 50 İndirim!” kampanyasından yararlanabilmek için kampanya koşullarını 1 Ocak 2017 ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey ISG İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alanlarına girerken ödeyecekleri hizmet bedelini kampanya kapsamında kullanılmasına izin verilmiş olan kartlar ile kampanya tarihleri içinde ödemektir.

Bu Kampanyaya Katılım Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler içinde Visa Corporate ve Visa Platinum kartlarına sahip olan bir kişi istediği kadar bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Vakıfbank Visa Platinum kartı ile Mil Plus Platinum kartları bu kampanyaya dahil edilmiştir.

Bu kampanya Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerlidir.

0 ila 6 yaş arasında olan çocukların yanında bir yetişkin olması halinde bu çocuklar için ücret alınmaz.

Visa Corporate ve Visa Platinum kart sahipleri kendileri ile birlikte en fazla bir kişinin daha aynı indirimden yararlanmasını sağlayabilir.

Bu kampanyaya ISG mobil uygulaması üzerinden ya da farklı bir kanal aracılığı ile katılmanız mümkün değildir. Ödemeler girişte yapılmalıdır.

İndirimli olarak satın alınmış olan Lounge alanlarına giriş hizmeti bir başka kişiye hiçbir şekilde satılamayacağı gibi, ek ücretle ya da indirimli olarak bir başkasına satılması dahi teklif edilemez ve satın alınmış olunan bu indirim ticari amaçla ya da promosyon amacı ile kullanılamaz.

Bu kampanya ile ISG İç Hatlar ve Dış Hatlar CIP Lounge alanlarında uygulanmakta olan diğer kampanya, indirim ve promosyonlar birlikte kullanılamaz.

Kayıt içi verilen kişisel bilgiler promosyon, bilgilendirme ve tanıtım amacı ile kullanılacaktır.

Bu kampanyayı düzenleyen kuruluş tarafından kampanya ile ilgili değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulmaktadır. Bu gibi bir durumda belirlenen yeni koşullar Visa resmi internet sitesi olan visa.com.tr üzerinden yayınlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.